bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal De Hoge Schuur, Langestraat 170, 2240 ZANDHOVEN

Pierentocht

6-10-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal De Meersche, Molenstraat 6, 3830 WELLEN

Internationale Bokkenrijderstocht

4-6-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Voetbalkantine Excelsior, Watermolenstraat 4, 3930 HAMONT (HAMONT-ACHEL)

Sint-Jobswandeling

5-8-13-17-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Huize Kattebeek, Nieuwgoedlaan 15, 9800 PETEGEM-AAN-DE-LEIE (DEINZE)

36e Vriendschapstocht

5-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WC DE LOCHTINGTERTERS (3542)

Patrokring, Kon. Astridlaan 24, 9820 MERELBEKE

De Lochtingtochten

6-12-18-24 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Onder Den Toren, Markt, 3150 HAACHT

Boerentocht

5-8-12-15-20-25-32-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK

29e Heidetochten

6-9-11-16-18-23-30-40-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

38e Bezantentocht

5-7-13-18-22-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MOENSE GORDEL vzw (5371)

Vrije Basisschool, Moenplaats 10, 8552 MOEN (ZWEVEGEM)

29e Moense Gordel

5-10-15-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO STEP FORWARD vzw (5533)

Zorgverblijf Ter Duinen, Louisweg 46, 8620 NIEUWPOORT

Meestappen voor MS in Nieuwpoort

3-4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

37e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX 042)

Salle Communale, Rue Général Dechesne 1, 6870 SAINT-HUBERT

Marche de la nature

6-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WANDERFREUNDE MÜRRINGEN (VGDS 013)

Schule Mürringen, Ruppengasse 2, 4760 MÜRRINGEN

45. Internationaler Volkswandertag

4-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING DE DRIEDORPENLOOP

Sporthal de Fuik, Zuidsingel 54, 1241 HD KORTENHOEF

20 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

BEEMSTER’S WELVAART

Buurthuis Zuidoostbeemster, Middenpad 2, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER

21e Wandelen in en rond de Beemster

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WANDEL STICHTING VOORWAARTS LAAGLANDEN

Sportpark Irene, Schaapweg 2, 2285 SP RIJSWIJK ZH

23e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Eetcafé de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK ‘82

Buurthuis Zanddonk,Willaertpark 2 A, 5144 VM WAALWIJK

38e Halve Zolen Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE EEKHOORN

Café-zaal de Buurman, Oudedijk 38, 5409 AD ODILIAPEEL

Wandeltocht WSV de Eekhoorn

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis Pluk, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING MEERDAAGS WANDELEVENEMET VENRAY

Tent op het Schouwburgplein, Schouwburgplein 1, 5801 BV VENRAY

Meerdaags Wandelevenement Venray

60 km *** 07.00-08.00

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

Meerdaags Wandelevenement Venray

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING MOOI NEDERLAND

Clubhuis B.V.C., Alde Weteringweg 1, 6573 AZ BEEK-UBBERGEN

34e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Dijk, Kerkstraat 6, 6911 AG PANNERDEN

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5A, 6991 JE RHEDEN

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend

25 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

CSV Apeldoorn, Sportpark Orderbos 13, 7313 HN APELDOORN

Rondje Veluwe

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

MARCHE INTERNATIONALE DE DIEKIRCH asbl (GDL 111)

Centre Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

53e Marche Internationale de Diekirch

12-20-40 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere