bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO Mater, Materplein 15, 9700 MATER (OUDENAARDE)

Molentocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Heidemeerstocht Puur Natuur - 2e tocht Donkmeertrofee 2020

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, August Nihoulstraat, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Scherpenheuvel Wandelt

5-10-12-16-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40, 8020 OOSTKAMP

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Parochiezaal De Mispelaer, Paddegatstraat 53, 1880 NIEUWENRODE

29e Schipperkenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Atheneum Jan Fevijn, Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

Door het Brugse Ommeland

6-12-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Cultuurzaal Den Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (LANGEMARK-POELKAPELLE)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

37e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

45e Marche de juin

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Al Roynète, Rue de l'Eglise 25A, 5537 ANNEVOIE-ROUILLON

3e Marche des Bleuets

3-5-10-20-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDEL STICHTING VOORWAARTS LAAGLANDEN

Sportpark Irene, Schaapweg 2, 2285 SP RIJSWIJK ZH

23e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING KINDERDIJK

Partycentrum De Klok, Molenstraat 117, 2961 AK KINDERDIJK

Molenwaardtocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-13.00

15 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING BIWANTO

't Van Praethuis, Laan van Moerkerken 27, 3271 AH MIJNSHEERENLAND

65e Biwanto Binnenmaaswandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 07.00-09.00

18 km *** 11.30-12.30

12 km *** 11.30-12.30

8 km *** 11.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

George In der Maur Beter Lopen Winkel, Koningin Wilhelminaweg 497, 3737 BG GROENEKAN

8e Beter Lopen voor Parkinson

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

3 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FUNDRAISING KIWANIS HILVERSUM/BAARN

Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML BAARN

Paleizen Wandeltocht

35 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL

29e Mars Rondom Roosendaal

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

6 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING VAN GOGHLOOP ZUNDERT

Proeftijd, Molenstraat 1, 4881 CP ZUNDERT

Van Goghwandeling

30 km *** 07.00-09.30

15 km *** 07.00-10.30

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK ‘82

Buurthuis Zanddonk,Willaertpark 2 A, 5144 VM WAALWIJK

38e Halve Zolen Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis Pluk, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING MEERDAAGS WANDELEVENEMET VENRAY

Tent op het Schouwburgplein, Schouwburgplein 1, 5801 BV VENRAY

Meerdaags Wandelevenement Venray

60 km *** 07.00-08.00

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING RUNNING NIJMEGEN

First Things First, Waalbandijk 14 B, 6541 AJ NIJMEGEN

Ropawandeltocht

40 km *** 07.00-09.30

30 km *** 07.00-09.30

25 km *** 07.30-11.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Dijk, Kerkstraat 6, 6911 AG PANNERDEN

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5A, 6991 JE RHEDEN

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend

25 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

CSV Apeldoorn, Sportpark Orderbos 13, 7313 HN APELDOORN

Rondje Veluwe

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS HENGELO

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO OV

Tukker 110

110 km *** 00.00-0.01

Kennedymars Hengelo

80 km *** 05.00-05.00

 

 

 

 

 

VRIEZENVEENSE WANDELVERENIGING DE DEURSTAPPERS

Camping en chaletpark Bergzicht, Dalmsholterweg 4, 8147 RB GIETHMEN

10e Deurstapperstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BLIJE WANDELAARS

Kantine sportveld, Raadhuisstraat 25, 9697 PP BLIJHAM

40e Lutjemeulentocht

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING TT BELEVING

BORGER

Drentse natuur en cultuurhistorische TT Wandeltocht

35 km *** 07.00-07.00

Drentse natuur en cultuurhistorische TT-Wandeltocht

23 km *** 10.00-10.00

Drentse natuur en cultuurhistorische TT Wandeltocht

11 km *** 11.30-11.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

MARCHE INTERNATIONALE DE DIEKIRCH asbl (GDL 111)

Centre Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

53e Marche Internationale de Diekirch

12-20-40 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere