bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO Mater, Materplein 15, 9700 MATER (OUDENAARDE)

Molentocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Heidemeerstocht Puur Natuur - 2e tocht Donkmeertrofee 2020

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, August Nihoulstraat, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Scherpenheuvel Wandelt

5-10-12-16-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40, 8020 OOSTKAMP

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Parochiezaal De Mispelaer, Paddegatstraat 53, 1880 NIEUWENRODE

29e Schipperkenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Atheneum Jan Fevijn, Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

Door het Brugse Ommeland

6-12-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Cultuurzaal Den Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (LANGEMARK-POELKAPELLE)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

37e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

45e Marche de juin

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Al Roynète, Rue de l'Eglise 25A, 5537 ANNEVOIE-ROUILLON

3e Marche des Bleuets

3-5-10-20-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere