bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 1

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Speelweide Moemoe, Acacialaan, 2980 ZOERSEL

Risschotwandeling

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Zaal Terloght, Helstraat 22, 3590 DIEPENBEEK

Vinkentocht

4-6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Vrije Basisschool, Espestraat 6, 8700 KANEGEM (TIELT)

Rondom Kanegem

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

Gaverswandeling - Priortrofee

7-9-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan 43, 3290 DEURNE (DIEST)

De 3-Bekentocht

5-8-13-18-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Zaal De Kersenpit, Dorp 8, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

28e Kravaalbostochten

6-12-17-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Klakye, Dikkebusstraat 236, 8951 DRANOUTER (HEUVELLAND)

Wijngaardtocht

6-9-15-19-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

GO! Basisschool De Linde, Brieversweg 185, 8310 SINT-KRUIS (BRUGGE)

19e Brugse Mettentocht

5-12-18-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Salle, Rue de Frasnes, 6238 LIBERCHIES (PONT-À-CELLES)

20e Marche au Pays de Geminiacum

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht, 7542 MONT-SAINT-AUBERT (TOURNAI)

Marche du Mont Saint-Aubert

6-12-18-24-36-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MOLLETS BUCOLIQUES EGHEZÉE (NA 064)

Salle des Fêtes de Boneffe, Rue du Presbytère 22, 5310 BONEFFE (ÉGHEZÉE)

2e Marche des Mollets Bucoliques

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Ijsclub Nova Zembla, Dorpsstraat 214 A, 1531 HS WORMER

7e Zaanse Dauwtrapperswandeltocht over water

15 km *** 10.00-10.00

10 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

LIONSCLUB RIJNWOUDE

Café de Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP

Café de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN

Landwinkel Sonneveld, Bentwoudlaan 2, 2731 BS BENTHUIZEN

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

Grandcafé de Zaak, Rijnplein 17, 2405 DB ALPHEN AAN DEN RIJN

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

 

 

 

 

LIONS CLUB HET STIGT

Montfoort, Hoogstraat 6, 3417 HC MONTFOORT

Oudewater, Westsingel 2, 3421 TJ OUDEWATER

Linschoten, Dorpstraat 9, 3461 CN LINSCHOTEN

Omloop van het Stigt 2020

40 km *** 07.00-16.30

25 km *** 07.00-16.30

15 km *** 07.00-16.30

10 km *** 07.00-16.30

 

 

 

 

VOCAL GROUP MAGAN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN

Pinksterwandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING MALDEN WANDELT

Austria Sport, Rijksweg 209, 6581 EK MALDEN

Drie Provinciën Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

R.K. MUZIEKVERENIGING ST. ANDRIES

Schuttershuis Groessen, Schuttersplein 1, 6923 AE GROESSEN

17e St. Andries Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Het Oude Station, Stationsweg 4, 7722 HA DALFSEN

De Groene Looper

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

13 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT asbl (GDL 112)

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

Beaufort FLMP IVV Wanderung

6-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere