bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 31

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

Ligahof, Schoolstraat 36, 2460 LICHTAART (KASTERLEE)

Pompoenstapperswandeling

4-6-12-15-20-25-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Zaal De Koophandel, Noeveren 68, 2850 BOOM

22e Onnefretterstocht

5-8-10-13-15-21-23-27-29 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Buurthuis Wijshagen, Dennenstraat 35, 3670 WIJSHAGEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Rietentocht

3-5-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Sint-Gertudiscollege, Wegvoeringstraat 21, 9230 WETTEREN

26e Herdenkingstocht A. De Maesschalck

6-12-15-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE

38e Smokkeltochten - Memorial Leo Martens - 22e 50 km van Stekene

6-12-17-23-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Hagelandtocht

4-6-8-10-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99, 1790 HEKELGEM (AFFLIGEM)

Sinksentocht

4-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

44e Lotelingenmars

6-10-15-21-32 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

TORHOUTSE GORDEL (5298)

De Biekorf, Steenveldstraat 2A, 8820 TORHOUT

De Torhoutse Gordel

5-7-10-14-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STAP VOORUIT (5448)

Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, 8930 LAUWE (MENEN)

De Rode Loper

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW 031)

Centre Sportif Jules Collette, Rue des Combattants, 1301 BIERGES (WAVRE)

32e Marche du Maca

4-8-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

42e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

IJSCLUB NUT EN VERMAAK

Brasserie De Bles, Doctor van Noortstraat 154, 2266 HC LEIDSCHENDAM

9e Rondom Stompwijk

40 km *** 07.30-09.30

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

8 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Kantine Handbalvereniging DWS, sportpark Thurlede, Parkweg 410, 3121 KK SCHIEDAM

Schie- en Delflandtocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SPIEREN AAN DE WANDEL

Hotel/Restaurant Schimmel 1885, Stationsweg Oost 243, 3931 EP WOUDENBERG

5e Spieren voor Spieren Pinkstertocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT

23e Dagtochten rond om Pinksteren

42 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-11.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING GEHEID GOED

Café D'n Brouwer Mariaheide, Dobbelsteenplein 1, 5464 VP VEGHEL

Wandeltocht Geheid Goed

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN ‘t ZORGHUUS

Café-restaurant Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC YSSELSTEYN LB

Rondje Ysselsteyn

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

FANFARE DE MAASGALM ELSLOO

Café De Dikke Stein, Julianastraat 3, 6181 GN ELSLOO LB

24e Maasgalmtocht

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN VOOR KIKA.NL

Kantine s.v. Brunssum, De Insel 23, 6442 AJ BRUNSSUM

Sponsor wandeltocht tbv KIKA

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SOLEMATES

Sportpark De Pas, De Pas 1, 6662 BK ELST GLD

7e Pinkstertocht Elst

50 km *** 07.00-07.00

41 km *** 07.00-09.00

27 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

CORSOGROEP BOSCHKEMPERS

Lievelderweg 92, Lievelderweg 92, 7137 MB LIEVELDE

Boschkemper Wandeltocht

20 km *** 08.00-08.00

12 km *** 08.00-08.00

5 km *** 08.00-08.00

 

 

 

 

STICHTING BATHMEN PROMOTIE

Cultuurhuus Braakhekke, Schoolstraat 6 A, 7437 AE BATHMEN

Rhododendron Boerenlandtocht

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 07.30-09.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER

26e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 4

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

12 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORT/FIETSVERENIGING DE BLAREN

Elsweg, Elsweg 8, 8391 KB NOORDWOLDE FR

Vlechtwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

DÉI LAMPECHER FLIICHTESCHËSSER asbl (GDL 143)

A Millesch, Rue du Ruisseau 12A, L-4499 LIMPACH

Limpach FLMP IVV Wanderung

5-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere