bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Feestzaal Mieke Pap, Dorp 28, 2382 POPPEL (RAVELS)

5e Poppels Glorie

5-8-10-13-18-22-27-30-35-42 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Rode Kruisplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Liefdadigheidstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Parochiezaal Baardegem, Baardegem-Dorp, 9310 BAARDEGEM (AALST)

Faubourghtocht

6-12-15-20-24-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

De Link, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (LEDEGEM)

2e Manor Goes Classic-tocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST

12e Muziektocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TCHOTS DE GOSSELIES (HT 083)

Salle Polyvalente, Rue de Villers 208, 6010 COUILLET (CHARLEROI)

12e Marche des Tchots - 2e Marche des Tchots pour le don d'organes

5-8-13-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

Saive - Val Dieu - Saive

43-55 km *** 06.00-09.00

2e Marche de jour La Sylvatienne

5-10-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

42e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Communale, Grand Place, 5621 MORIALMÉ (FLORENNES)

1e Marche des Myosotis

4-6-12-21-30-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere