bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

Zweepes Ven, Oude Arendonkse Baan 73, 2360 OUD-TURNHOUT

Paterkestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-18-24-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 BORNEM

Ring Klein-Brabant

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

OC Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 LUMMEN

Rondom Lummen

5-10-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Buurthuis Het Zand, Frederik van Eedenstraat 8, 3920 LOMMEL

Jubileumtocht 40 jaar WSV Milieu 2000 Lommel

5-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 ZWALM

6e Molentocht

3-6-9-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KVR VLAAMS-BRABANT vzw (4013)

Sint-Albetuscollege-Haasrode, Geldenaaksebaan 277, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

47e Mars Loven Boven

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Sint-Godelieve-Instituut, Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

19e Lennikse Windherentocht

4-6-8-10-12-16-20-25-32-40-52 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

100 km van Ieper - 49e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Den Hazelt, Pastoor Slossestraat 1, 8800 RUMBEKE (ROESELARE)

Natuur- en Bostocht

5-7-10-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES PIEDS MONTOIS (LG 185)

Cercle Royal Saint Jean Baptiste, Rue de Mont 155, 4820 DISON

Marche de jour

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BRAUTÎS À PÎ (LUX 044)

Salle du Tennis de Table, Rue de Mochamps 72, 6800 BRAS (LIBRAMONT-CHEVIGNY)

3e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Collège de l'Europe, Carrefour de l'Europe 1, 5530 GODINNE (YVOIR)

Marche des Primevères

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere