bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

DONDERDAG – JEUDI – DONNERSTAG

 21

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

Aspergewandeling

6-10-14-21 km *** 07.30- 15.00

 

 

 

 

WSV DE DAUWSTAPPERS EDEGEM vzw (1033)

Gildenhuis Putte (Kapellen), Partizanenstraat 10, 2950 KAPELLEN

30e Internationale Poldertochten

4-10-12-15-18-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN

Internationale Trudotocht

4-5-9-13-18-20-28-35-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

26e Egmonttocht

6-12-18-24-32-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal Sint-Denijs, Haldertstraat 11, 3390 HOUWAART (TIELT-WINGE)

25e Hagelandse Wijngaardentocht

4-8-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Sirius, Stationsstraat 113, 9120 BEVEREN

Euraudax Kapellen

50 km *** 09.00

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle de Fêtes/Feestzaal Catsberg, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE

Tussen de Vlaamse bergen

6-12-21-33-41-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

OC Lecca, Lekedorpstraat 29, 8600 LEKE (DIKSMUIDE)

Hemelvaarttocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE

44e Marche des Nerviens

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIMBOURG)

47e Marche de la Gileppe

4-6-12-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Salle Communale, Rue Docteur Parent 381A, 5300 SCLAYN (ANDENNE)

43e Grande Marche de l'Amitié

4-8-14-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Sportcomplex De Rozenboom? De Gouw 19, 1611 BS BOVENKARSPEL

Dauwtrapperswandeltocht

25 km *** 07.00-08.30

15 km *** 07.00-10.30

10 km *** 07.00-10.30

5 km *** 07.00-10.30

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Huis van Hilde, Westerplein 6, 1901 NA CASTRICUM

Oer-IJ Expeditie

33 km *** 07.30-09.30

28 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.30-10.00

21 km *** 09.00-10.30

16 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4 A, 2024 AV HAARLEM

1e dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Lopers Company, Oosteinde 235, 2611 VE DELFT

14e Lopers Company GTL wandeltocht

30 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR

Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

Vierdaagse Alblasserwaard

Driedaagse Alblasserwaard

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Feesttent t.h.v. Heuvel 4, Heuvel 4, 5476 KG VORSTENBOSCH

Lente Wandeltocht

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

FANFARE SINT GERTRUDIS

Fanfarezaal Sint Gertrudis, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID

Int. Margratentocht

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

23 km *** 07.00-11.00

16 km *** 07.00-13.00

13 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN

38e Kastelenwandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING DE ACHTERHOEKSE WANDELVIERDAAGSE

Catharinakerk, Simonsplein (centrum), Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM

Achterhoekse Wandelvierdaagse

40 km *** 06.30-08.30

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-09.30

12 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING DRENTSE WANDELVIERDAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN

32e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 1

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING KULTURHUS OENE

Kulturhus Oene, Horthoekerweg 12, 8167 LW OENE

Uuner dauwtraptocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-08.00

20 km *** 07.00-09.00

10 km *** 07.00-10.00

5 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

VERENIGING DORPSBELANG STEENWIJKERWOLD

MFC Hoogthij, Oldemarktseweg 117, 8341 SC STEENWIJKERWOLD

Wandelfestijn St. Christoffel

35 km *** 06.30-09.00

25 km *** 07.30-10.30

15 km *** 07.30-11.30

10 km *** 07.30-11.30

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere