bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1, 2980 HALLE (ZOERSEL)

Scherpenheuveltocht

54 km *** 05.45

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST

41e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 3, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Alden Biesentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WILDE BROUWERS (3544)

Brouwerij De Wilde Brouwers, Hundelgemsesteenweg 310, 9820 MERELBEKE

2e Wilde Brouwerstocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.30

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Castelhof, Molenstraat 102, 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM (DILBEEK)

Rondom Ternat

6-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Camping Fort Bedmar, Fort Bedmarstraat 42, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Euraudax De Klinge

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE MARGRIETESTAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Houtwaltocht

5-7-10-14-16-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Salle Communale, Rue Fortelle 20, 6594 BEAUWELZ (MOMIGNIES)

24e Marche de l'Amitié

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

36e Marche des Gaufres

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

Sentiers Ardennais

6-12-25-42-50-75 km *** 06.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VOLEMDAM

Tafeltennisver. Victory 55, Wester Ven 43, 1131 RC VOLENDAM

18e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FLORAVONTUUR

Bedrijfsverzamelgebouw De Meet, Baron de Coubertinlaan 6, 2719 EL ZOETERMEER

16e Floravontuur wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE

Sporthal Waterpoort, Middeldijkerplein 9, 2993 DL BARENDRECHT

65e Marijketocht Barendrecht

55 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING SEUTERWANDELVIERDAAGSE

Ijsclubgebouw sportpark Trekdam, Schenkeltje 19 B, 3295 KK 'S-GRAVENDEEL

Seuter Zomerwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. SCHUITEMAN ACCOUNTANTS WANDELACTIVITEITEN

Kerkelijk centrum Bethabara, Van den Berglaan 79, 3781 GE VOORTHUIZEN

16e Schuiteman Accountants Wandelfestijn

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VELUWE WANDELTOCHT NIJKERK

VV Sparta Nijkerk-sportcomplex De Ebbenhorst, Nachtegaalsteeg 1, 3862 WJ NIJKERK GLD

Veluwe Wandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 11.00-11.00

15 km *** 12.30-12.30

10 km *** 13.30-13.30

5 km *** 14.45-14.45

 

 

 

 

STICHTING COMMISSIE GLASSTADMARS LEERDAM

VV Leerdam Sport '55, Quirinus de Palmelaan 109, 4142 CH LEERDAM

Glasstadmars

50 km *** 06.30-09.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

4 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FRANSE SLAG MARS

Dorpshuis De Vroone, C D Vereekestraat 74, 4421 CE KAPELLE

Franse Slag Mars

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-10.00

24 km *** 07.30-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE

Vroegevogeltocht

25 km *** 07.00-07.00

25 km *** 07.30-07.30

15 km *** 08.00-08.00

15 km *** 08.30-08.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Basisschool het Venster, Churchill-laan 18, 5421 HA GEMERT

2daagse - Lentetocht

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING 80 LAND VAN CUIJK

Café De Posthoorn, Maasstraat 1, 5431 EB CUIJK

2e 80 Land van Cuijk

80 km *** 05.00-05.00

2e 40 km rondje Land van Cuijk

40 km *** 07.00-09.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BERGHLOPERS

Sociëteit de Vriendschap, Montferlandsestraat 7, 7041 CJ 'S-HEERENBERG

52e Montferlandtocht

35 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING RIJSSEN (AFDELING WANDELEN)

Landal Landgoed de Elsgraven, Eversdijk 6 A, 7468 PV ENTER

Reggestreekwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELGROEP RAALTE

Fam. Henk Marsch,Portlanderdijk 13, 8112 PR NIEUW HEETEN

Sallandse Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ROTARYCLUB GRONINGEN-WEST

Informatiecentrum Nienoord, Nienoord 20, 9351 AC LEEK

15e Leekstermeerwandeltocht

40 km *** 07.30-08.00

25 km *** 08.00-09.00

18 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Café bar Het Zwaantje, Markt 5, 9411 KP BEILEN

Drentse Hooglanden Wandel2daagse Beilen

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING SPIRIT

Sporthal De Ringen, Prins Bernhardlaan 1, 9934 EK DELFZIJL

74e Spirittocht

40 km *** 08.00-17.30

30 km *** 08.00-17.30

25 km *** 08.30-17.30

15 km *** 09.00-17.00

10 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE VUN DER POST asbl (GDL 144)

Bâtiment Post, Rue Emile Bian 2, L-1235 LUXEMBOURG

Luxembourg-Cloche d'Or FLMP IVV Wanderung

6-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere