bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Basisschool Leerne, Leernsesteenweg, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (DEINZE)

24e Basiel De Craenetocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST

13e Omloop Vestingstad Hulst

7-14-21-28 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Hof ten Hemelrijk - Zaal De Schuur, Kloosterstraat 8, 1745 OPWIJK

28e Lentewandeling

4-7-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal d'Oude Schole, Bovekerkestraat 170, 8680 BOVEKERKE (KOEKELARE)

Meitocht

4-6-9-14-18-22 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

De Boare, Koningsplein, 8660 DE PANNE

AG Belgian Coast Walk

80 km *** 05.00-07.00

Kursaal Oostende (startplaats o.v.), Kursaal-Westhelling 12, 8400 OOSTENDE

AG Belgian Coast Walk

42 km *** 07.00-10.00

Zeepreventorium vzw, Koninklijke Baan 5, 8420 DE HAAN

AG Midi Belgian Coast Walk

25 km *** 08.00-14.00

Olivier Sportstadion, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

AG Mini Belgian Coast Walk

10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

3e Marche à Francis

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE

Marche du 44e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

36e Marche de la Fête des mères

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle Sainte-Anne, Rue du Vélodrome 9, 5500 ANSEREMME (DINANT)

1e Marche du Val de Lesse

6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Clubhuis Simson, Wezelstraat 15, 1541 LZ KOOG AAN DE ZAAN

38e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine korfbalver. Refleks naast sporthal de Schilp, Schaapweg 2 D, 2285 SP RIJSWIJK ZH

18e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING LEIDEN MARATHON

Pieterskerkplein, Pieterskerkhof 1, 2311 SP LEIDEN

Wandelen met Van Bemmelen Outdoor

42 km *** 09.00-09.00

21 km *** 11.00-11.00

10 km *** 12.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING RIDDERKERK

Sportcafé de Fakkel, Sportlaan 10, 2982 SN RIDDERKERK

32e Riddertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Allurepark de Zeven Linden, Zevenlindenweg 4, 3744 BC BAARN

Lente Zonnestralen

50 km *** 06.30-07.30

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ORGANISATIEBUREAU AMERONGEN INSPIREERT

Café restaurant Buitenlust, Burgemeester Jhr H van den Boschstraat 13, 3958 CA AMERONGEN

Romeinen Limes Wandeltocht

30 km *** 09.00-09.00

7 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE

20e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZELDEN RUST

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST

13e Omloop Vestingstad Hulst

28 km *** 07.30-12.00

21 km *** 07.30-13.00

14 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Clubgebouw Duikteam Lith, De Lithse Ham 4, 5397 GL LITH

De Lithse Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING TRIWY

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN

Campustocht Wijchen

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Sportaccomodatie Het Binnenveld, Marijkeweg 23, 6709 PE WAGENINGEN

Capitulatie-Bevrijdingswandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING KATOENTJESTOCHT

De Smidse, Hoge Dijkje 4 A, 7442 AE NIJVERDAL

Katoentjestocht bij nacht

43 km *** 00.00-02.00

21 km *** 00.30-00.30

21 km *** 03.30-03.30

11 km *** 01.00-01.00

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (D.I.O.)

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN

Int. Twentse Wandelmarathon

42km *** 08.00-10.00

Stiepelwandelingen

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG

Hotel Vennendal Nunspeet, Plesmanlaan 1, 8072 PT NUNSPEET

Nunspeetse Lentetocht

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STG. TOERISTISCHE BELANGEN V.V.V. OOST-OPSTERLAND

Partycentrum Dúndelle, Mjumster Wei 16, 9243 SK BAKKEVEEN

12e 3Provinciën Wandeltocht

40 km *** 08.15-09.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 11.00-13.00

10 km *** 11.00-14.00

7 km *** 11.00-14.00

5 km *** 11.00-14.00

3 km *** 11.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBUERG asbl (GDL 091)

Centre Sportif Lycéée Nic Biever (Annexe Alliance), Rue Reiteschkopp, L-3476 DUDELANGE

Dudelange FLMP IVV Wanderung + Marathon

6-12-20km *** 07.00-14.00

42-60 km *** 05.00 (Départ Bus - uniquement sur réservation)

 

 

 

 Andere Autre Andere