bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Zaal Reynaert, Maurits Pottersstraat 1, 2350 VOSSELAAR

Emiel Van Hemeldonk-tocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

BelOrta, Mechelsesteenweg 120, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Dwars door de Groentestreek

6-11-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

51e Sint-Amelbergatochten

7-12-14-21-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Meitocht - Jubileumtocht

4-5-6-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

KVV Heusden-Zolder, De Nieuwe Dijk 35, 3550 HEUSDEN (HEUSDEN-ZOLDER)

Sint-Brigidatocht

4-7-12-15-20 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE vzw (3002)

Sportpark De Tramzate, Sint-Rochusstraat 32, 9550 HERZELE

Oost-Vlaanderen Wandelt - Lentewandeling

5-10-14-16-20-24-34 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

Sportcomplex Sparta, Karel de Grotelaan, 3400 LANDEN

47e Sint-Gertrudistocht

4-7-14-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Zaal Centrum, Menisberg 7, 1654 HUIZINGEN (BEERSEL)

Lewe tocht

5-10-15-20-25-30-35 km *** 07.15-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE

51e Holiday Suites Tweedaagse Voettocht Blankenberge

7-15-24-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

De Schakel, Meensesteenweg 713, 8800 RUMBEKE (ROESELARE)

De Schakeltocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

52e Marche de l'Écureuil

4-7-13-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

42e Marche Internationale

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

TRIM SLIM ALMERE

Terras van Dubbelop tegenover St. Aap, Kemphaanstraat 3, 1358 AD ALMERE

16e Apenloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

UITSPANNING DOOR INSPANING – SAMEN OP STAP

Hoornse Harmonie, Achterstraat 43, 1621 GH HOORN NH

Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30-08.00

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Gewoon bij Winny, Hoogeveenseweg 14 A, 2391 NR HAZERSWOUDE-DORP

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT GEDACHT

Antilope Outdoor, Cortgene 9, 2951 EA ALBLASSERDAM

Trainingsrondje Alblasserdam

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING BURGT & CO

MFC De Drieschaar, De Ploeg 11, 4641 TH OSSENDRECHT

Burgt & Co Grenstocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL

Kampinatocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING BUURTHUIS ‘t SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK

46e Klavertje Vier Lentewandeling

27 km *** 07.00-13.00

21 km *** 07.00-14.00

15 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT TUNGELROY

Stg. Sport en Cultuur, Kemperveldweg 31, 6005 RC WEERT

21e Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

FANFARE ST. CECILIA

MFC de auw sjoeël, Oude Schoolstraat 33, 6367 HC VOERENDAAL

Lentewandeltocht

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK

28e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

Uitspanning ’t Peeske, Peeskesweg 12, 7037 CH BEEK GEM MONTFERLAND

Beekse Lentetocht Montferland

40 km *** 07.30-10.00

35 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

LOOPGROEP DE LUTTE

Pannenkoekhoes De Stroper, Bentheimerstraat 25, 7587 ND DE LUTTE

Heurnetocht

35 km *** 07.30-09.30

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 07.30-09.30

15 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Koffie- en theehuis Bi'j Oons, Voornweg 1, 7938 RC NIEUW-BALINGE

Drentse Hooglanden Wandel2daagse Nieuw-Balinge

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

SPORTBEGELEIDING NORBERT BAAS

Tip poort Holtingerveld, van Helomaweg 16, 7971 PX HAVELTE

Tweede Wereldoorlog route Havelte en omgeving

20 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

THE WORLD RUNNERS CONSDORF asbl (GDL 083)

Centre Polyvalent Kuerzwénkel, Route de Berdorf, L-6213 CONSDORF

Consdorf FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere