bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

VRIJDAG – VENDREDI – FREITAG

 1

MEI – MAI – MEI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers vzw, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (RUMST)

De Drie Rivieren-Natuurtocht

6-9-13-17-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

PC Mollenhof, Lichtaartsesteenweg 1, 2275 POEDERLEE (LILLE)

Meiklokjestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-6-10-14-19-24-29-34 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Den Tichel, Sint Trudostraat, 3990 WIJCHMAAL (PEER)

Meitocht

4-8-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Oscar Romerocollege, Noordlaan, 9200 DENDERMONDE

33e Disteltochten

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, 9982 SINT-JAN-IN-EREMO (SINT-LAUREINS)

30e Krekentocht

6-9-12-15-21-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zaal De Kroon, Dorpsstraat 12, 9667 HOREBEKE

3e Dwars door Horebeke

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Gildentocht

4-6-8-12-20-30-40 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Don Bosco, Bosstraat 97, 1702 GROOT-BIJGAARDEN (DILBEEK)

Meiklokjes Tegen Kanker-tochten

6-8-10-12-14-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

De Notelaar, Ninoofsesteenweg 74a, 1570 VOLLEZELE (GALMAARDEN)

31e Brillanttochten

4-6-8-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Zaal Malpertus, Gauwelstraat 23, 8551 HEESTERT (ZWEVEGEM)

22e West-Vlaamse Wandelhappening

4-6-12-18-21-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GROUPE SPORTIF JAUCHOIS (BBW 004)

Maison de l'Entité, Rue de la Gare, 1350 JAUCHE (ORP-JAUCHE)

47e Marche des Trois Villages

6-10-15-20 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Ecole Communale, Rue du Bois de Genly 1, 7050 MASNUY-SAINT-JEAN (JURBISE)

12e Marche des Clochettes

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Internat de l'Athénée Royal - Domaine de Morsehan, Morsehan 3, 6830 BOUILLON

16e Marche des Crêtes - Marche des deux Châteaux

6-12-21-23-30-45 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere