bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Sportloods, Pastinakenstraat, 1730 ASSE

VLAANDEREN WANDELT

3-5-7-12-14-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Luchtmachtbasis Koksijde, Robert Vandammestraat 100, 8670 KOKSIJDE

VLAANDEREN WANDELT

50-60 km *** 05.00

5-7-11-15-20-24-33-37-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Maison du Coullemont, Rue des Moulins 10, 1390 ARCHENNES (GREZ-DOICEAU)

Marche de la Saint-Georges

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GRATTE-PAVÉS (HT 019)

Centre Culturel, Rue Saint-Médard 6, 6560 SOLRE-SUR-SAMBRE (ERQUELINNES)

44e Marche des Frontières

4-7-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT (LG 101)

Salle Les Sins Façons, Rue de Hèvremont, 4830 LIMBOURG

44e Marche Internationale des Vert et Blanc

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE MARTELANGE (LUX 016)

Maison du Village, Rue de Radelange 43B, 6630 MARTELANGE

Marche des Deux Luxembourgs

6-12-18 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Maison des Jeunes, Rue Grande 106, 5590 CHEVETOGNE (CINEY)

7e Marche de printemps

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AKERSLOTER MARATHON KLUB AMAK

Kantine sv. Meervogels 60, afdeling handbal, Boschweg 26, 1921 AR AKERSLOOT

7e AMAK Koningswandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Buurthuis De Linde, Wipakker 16, 4872 XH ETTEN-LEUR

Koningswandeling

35 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.30

25 km *** 07.30-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING JEUGDBELANGEN VOLKEL

Café Het Witte Paard, Antoniusstraat 9, 5408 AM VOLKEL

Wandeltocht Volkelloopt

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

AVV kantine D’n Aanloop, Past. Heerkensdreef 8, 5552 BG VALKENSWAARD

AVV lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

16km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Café den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO

Natuurtocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

W.V. VILT

Fanfarezaal St.Geertruid, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

8 km *** 09.00-13.00

BOEM-tocht voor jeugd

8 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING MAGNUS NIJMEGEN

Cardo Theater (Werkenrode), Nijmeegsebaan 9, 6561 KE GROESBEEK

Noviomagumtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

5km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELS¨PORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN

59e Leeuwenmars

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna/Visser Sloopwerken, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL

14e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00

32 km *** 07.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.30

7 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Wijk- en speeltuinvereniging de Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER

2e Wandel 4-Daagse Deventer

40 km *** 07.00-07.45

30 km *** 08.00-08.45

20 km *** 09.00-09.45

15 km *** 10.00-10.45

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR

15e Broekstreker Stertocht

50 km *** 07.00-07.00

38 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

13 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

CERCLE PÉDESTRE LAROCHETTE asbl (GDL 063)

LAROCHETTE

Larochette FLMP IVV Wanderung

6-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere