bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Refter Humaniora, Koning Boudewijnplein, 3650 DILSEN-STOKKEM

Natuurwandeling

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Pax, Ketelstraat 18, 3454 RUMMEN (GEETBETS)

28e Bloesem- en Pannenkoekentocht

4-5-8-13-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeenschapscentrum Berghine, Dendermondesteenweg 437, 9070 DESTELBERGEN

Husdinetocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Scholengemeenschap Zwincollege, Baljuw Veltersweg, 4501 AV OOSTBURG

24-uur van Oostburg

50 km *** 07.00-10.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

POC De Kepper, Kerkhofweg 4, 9770 KRUISEM

3e Lentewandeling De Kepper

5-6-12-14-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal Brussegem, Drinkeling 10, 1785 BRUSSEGEM (MERCHTEM)

Internationale 60 km van Merchtem

60 km *** 06.30-09.00

27e Noordwest-Brabantse Heuvelstocht

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (JABBEKE)

32e Parel van Groot-Jabbeke

4-6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM

7e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersesteenweg 2, 8600 WOUMEN (DIKSMUIDE)

De Blankaarttocht

6-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MOLSE 60 (6003)

Jeugdkamp De Maat, Postelsesteenweg 111, 2400 MOL

De Molse 60

5-10-15-20-30-40-60 km *** 05.00-10.00

 

 

 

 

LES TATANES AILÉES EPINOIS (HT 031)

Cercle l'Union, Rue Salvador Allende 208, 7134 LEVAL-TRAHEGNIES

Marche des Bois

5-10-20-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Salle Noss Barraque, Rue des Malles Terres 16, 4500 TIHANGE (HUY)

Marche de jour - Mémorial Anne-Marie Lizin

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

35e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Jean Poulain, Avenue Roosevelt, 5060 TAMINES (SAMBREVILLE)

2e Marche des 7 Etoiles

4-7-12-20-25-42-60 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere