bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

35e Lippeloboswandeling

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT (PELT)

23e Kolisbostocht

5-7-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Kommiezentocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (ROTSELAAR)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Pothoek, Bredabaan 912, 2990 WUUSTWEZEL

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN vzw (4457)

Gemeenschapscentrum WaBo, Delleurlaan 39, 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE

Zoniënmarsklanken

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Feestzaal VTI, Grote Hulststraat 28, 8700 TIELT

Plattelandstocht

6-12-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (ZUIENKERKE)

Meetkerkse Moerentocht

6-10-14-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Gelevelt, Geluveldplaats 15, 8980 GELUVELD (ZONNEBEKE)

3e Bossentocht

5-10-12-15-20-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, de Wahalaan 11, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

Marche du Printemps - Lentetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Collège Saint-Julien, Rue du Spectacle 17, 7800 ATH

47e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement 2, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

46e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Collège Saint-Remacle, Rue Marlennes 3, 4970 STAVELOT

42e Grande Marche Internationale

4-7-13-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle U.S. Gelbressée, Rue Notre-Dame du Vivier, 5024 GELBRESSÉE (NAMUR)

4e Marche de printemps

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere