bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

35e Lippeloboswandeling

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT (PELT)

23e Kolisbostocht

5-7-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Kommiezentocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (ROTSELAAR)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Pothoek, Bredabaan 912, 2990 WUUSTWEZEL

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN vzw (4457)

Gemeenschapscentrum WaBo, Delleurlaan 39, 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE

Zoniënmarsklanken

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Feestzaal VTI, Grote Hulststraat 28, 8700 TIELT

Plattelandstocht

6-12-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (ZUIENKERKE)

Meetkerkse Moerentocht

6-10-14-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Gelevelt, Geluveldplaats 15, 8980 GELUVELD (ZONNEBEKE)

3e Bossentocht

5-10-12-15-20-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, de Wahalaan 11, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

Marche du Printemps - Lentetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Collège Saint-Julien, Rue du Spectacle 17, 7800 ATH

47e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement 2, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

46e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Collège Saint-Remacle, Rue Marlennes 3, 4970 STAVELOT

42e Grande Marche Internationale

4-7-13-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle U.S. Gelbressée, Rue Notre-Dame du Vivier, 5024 GELBRESSÉE (NAMUR)

4e Marche de printemps

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PURMEREND EN OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

Kantine voetbalvereniging Zouaven Raadhuislaan 12, 1613 KR, GROOTEBROEK

Kloet Wandelloop

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK

West-Friesland wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELGROEP DE STEKENDE MUGGEN

Kantine kunstijsbaan van Haarlem, Carel Reinierszpad 52, 2024 AW HAARLEM

9e Natuurlijke Muggentocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

PROKWADRAAT

Tuin Museum Volkenkunde, Steenstraat 1, 2312 BS LEIDEN

13e Groepswijzer.nl LeidenWalk

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 11.15-11.15

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT

45e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM

Lentetocht

41 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.30

16 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sporthal De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ LOON OP ZAND

Mininacht van Loon op Zand

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Het Rijtven ORO, Den Dreef 13, 5751 NS DEURNE

Voorjaarswandeltocht AV-LGD

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km*** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-1400

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ ST. HUBERTUS

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING LEVEROY

Kantine S.V. Leveroy, Graanmolen 4, 6091 PN LEVEROY

Lente Wandeltocht Leveroy

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-11.00

14 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

SUPPORTERSVERENIGING K.O.H.

Kantine voetbalvereniging SVME, Pisartlaan 3, 6245 SK EIJSDEN

Bloesemtocht

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km*** 08.00-14.00

9 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KONINKLIJK ERKENDE FANFARE ST.CAECILIA

Gemeenschapshuis, Oudenboschstraat 50, 6363 BV WIJNANDSRADE

Lentetocht

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-14.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN

19e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Pelle’s eetcafé, Hoofdstraat 9, 7561 AB DEURNINGEN

HWU Lentewandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING TUKKERSTOCHT ALBERGEN

Naast café Morshuis, Ootmarsumseweg 159, 7665 RX ALBERGEN

Tukkerstocht Albergen

40 km *** 08.00-08.30

25 km *** 10.00-10.30

18 km *** 11.00-11.30

12 km *** 12.00-12.30

6 km *** 14.00-14.30

 

 

 

 

DWINGELER WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Hotel De Brink, Brink 30, 7991 CH DWINGELOO

73e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LÉNGER TRAPPER LINGER asbl (GDL 084)

Centre Sociétaire, Rue de la Libération 20, L-4797 LINGER

Linger FLMP IVV Wanderung

6-11 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere