bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide - Walk 2 Gether-tocht

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Dalton School, Kiëstraat 1, 3670 MEEUWEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Lentetocht

3-6-9-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Dorpshuis De Linde, Berchemweg 250, 9700 MELDEN (OUDENAARDE)

Koppenbergtocht

4-6-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Vrije Basisschool Het Ooievaarsnest, Weststraat 7, 9961 BOEKHOUTE (ASSENEDE)

Meetjesland… maak het mee - 15e Bloesemtocht

7-12-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 GELRODE (AARSCHOT)

19e Panorama - Bloesemtocht

4-6-10-14-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Zaal De Kersepit, Dorp, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

Boshyacintenpracht rondom Mazenzele

4-6-8-10-12-14-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Op Den Hoek, Kardinaal Mercierplein 34, 1090 JETTE

Euraudax Lede

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Taverne Walrave, Nieuwpoortsesteenweg 634, 8400 OOSTENDE

11e Wandelen met Prins Karel en Ensor

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

't Swok, Ooststraat 4, 8840 STADEN

27e LAKOSTA-tocht

5-10-15-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

31e Marche de la Hunelle

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement 2, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

46e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Collège Saint-Remacle, Rue Marlennes 3, 4970 STAVELOT

42e Grande Marche Internationale

4-7-13-21-30-45-60 km *** 06.00-14.00

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Salle Le Bienvenu, Chemin des Archiducs 32, 5100 WÉPION (NAMUR)

47e Marche internationale

4-7-14-22-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PURMEREND EN OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Liv Outdoor, Stormhoek 24, 1506 SW ZAANDAM

14e Rondje Haven

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK

West-Friesland wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. FONDSENWERVING PROT. GEMEENTE TE SASSENHEIM

Rijksstraatweg, Rijksstraatweg 52, 2171 AM SASSENHEIM

4e Bollenstreek-Lentewandeling

40 km *** 07.30-07.30

30 km *** 08.00-08.00

20 km *** 08.00-08.00

15 km *** 09.00-09.00

10 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZEEMANSLOOP

Houtrust Squash, Laan van Poot 18, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE

19e Zeemansloop

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT

45e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ORGANISATIEBUREAU AMERONGEN INSPIREERT

Café restaurant Buitenlust, Burgemeester Jhr H van den Boschstraat 13, 3958 CA AMERONGEN

Voorjaars Gouden Therapeutische Boswandeltocht

15 km *** 09.00-09.00

6 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE RODE KRUIS BLOESEMTOCHT

Veilinghallen Koninklijke Fruitmasters, Deilseweg 7, 4191 NX GELDERMALSEN

28e Nat. Rode Kruis Bloesemtocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-12.00

20 km *** 07.00-12.00

16 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

11 km *** 09.00-14.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ’t ZAND MIDDELBURG

Wijkgebouw de Vergulde Baars, Baarsjesstraat 42, 4335 HL MIDDELBURG

53e Zandmars

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL

22e Kees Knappers bos wandeltochten

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE

Dongemondtocht

25 km *** 08.30-08.30

25 km *** 08.00-08.00

15 km *** 09.00-09.00

15 km *** 09.30-09.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sporthal De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ LOON OP ZAND

80 km Kennedymars Nacht van Loon op Zand

15 Estafetteloop Nacht van Loon op Zand

15 Nacht van Loon op Zand

80 km *** 21.00-21.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ ST. HUBERTUS

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

SCOUTING LANGENBERGGROEP EDE

Clubhuis ’t Zwem, Buurtmeesterweg 27, 6711 HL EDE GLD

Sint Joriswandeltochten Ede

30 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN

19e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING OMMEN

Paviljoen De IJskelder, Het Laar 3 A, 7731 AV OMMEN

Krentenbloesemwandeltocht Rode Kruis

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

DWINGELER WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Hotel De Brink, Brink 30, 7991 CH DWINGELOO

73e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

EXTRARIUS ADVENTURES/BEZOEKERSCENTRUM NUNSPEET

Plesmanlaan, Plesmanlaan 22, 8072 PT NUNSPEET

Lente Veluwewandeling

25 km *** 09.00-12.00

16 km *** 09.00-14.00

12 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING LYTSE DOARPEN RINTOCHT

Dorpshuis it Nije Formidden, Doarpshusleane 1, 8633 JA YSBRECHTUM

Lytse Doarpen Rintocht

40 km *** 08.15-08.15

25 km *** 08.30-08.30

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

voor startlocatie zie website

Tulpenfestival Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-10.00

7 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere