bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 13

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Federale Overheid heeft beslist tot het afgelasten van alle publieksbijeenkomsten tot 5 april. 

Wandelsport Vlaanderen heeft deze termijn verlengd tot 19 april.

Bijkomende info : Wandelsport Vlaanderen en FFBMP

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

51e Paastochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Den Horst, Gelderhorsten 146, 3920 LOMMEL

40e Paastocht

4-6-9-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 'S GRAVENVOEREN (VOEREN)

29e Paaswandeling - Euregio Marching Trophy

5-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Elckerlyc, Pastorijstraat 4, 3500 SINT-LAMBRECHTS-HERK (HASSELT)

Lentetocht

5-8-10-13-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feestzaal De Molen (Wippelgem), Goeiingen 12, 9940 EVERGEM

28e W.A.K.-tocht

4-8-12-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 190, 9600 RONSE

Muziekbostocht

4-10-14-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

De Linde, Pastorijstraat 3, 3040 OTTENBURG (HULDENBERG)

Lentetocht tussen Lane en Dijle

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP

45e Houtlandtocht

5-7-10-13-18-22-27-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Gaper, Reningelststraat 35, 8956 KEMMEL (HEUVELLAND)

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE

25e Marche de Pâques

5-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle du Jeu de Balle, Rue Saint-Jean, 6120 COUR-SUR-HEURE (HAM-SUR-HEURE-NALINNES)

Marche du Lundi de Pâques

4-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Salle Communale de Gesves, Chaussée de Gramptinne, 5340 GESVES

30e Marche du Struviaux - Mémorial Daniel Chardon

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Mehrzweckhalle Herzebösch Elsenborn, Lagerstraße 36, 4750 ELSENBORN (BÜTGENBACH)

3. Paula Thunus-Masson Erinnerungswanderung

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

De uitbraak van het coronavirus heeft gevolgen voor de wandelsport.

Tot 1 juni zijn alle wandelevenementen in Nederland afgelast.

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Schietsportcentrum Odysseus, Emmalaan 65, 1791 AT DEN BURG

Lammetjeswandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92 A, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE

19e S.D.S. Paastocht

25 km *** 09.00-18.00

15 km *** 09.00-18.00

10 km *** 09.00-18.00

5 km *** 09.00-18.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA

65e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VIJBUITERS

Clubgebouw ACKC, Sportlaan 3, 4286 ES ALMKERK

34e Vrijbuiters Paaswandeltocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING NULAND

Café Kerkzicht (t.o. de kerk), Kerkstraat 29, 5392 CA NULAND

17e Nuwelantmars

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-10.00

12 km *** 07.30-12.00

8 km *** 07.30-12.00

4 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Zaal Thijssen, Pastoriestraat 20, 5756 AM VLIERDEN

OLAT 8e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

 

STICHTING PAOSLOUP ZJWAME

De Mert, Markt 1, 6071 JD SWALMEN

Zjwamer Paosloup Wandeltocht

22 km *** 08.45-11.00

12 km *** 08.45-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING A HERMKES

Basisschool A Hermkes, Schoolstraat 16, 6285 BB EPEN

Bloesemwandeltocht

20 km *** 08.00-14.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-15.00

5 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BRUMMEN

Kantine KV Melynas, Rhienderstein 6, 6971 LX BRUMMEN

41e Veluwezoom wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

23 km *** 09.00-11.30

18 km *** 09.00-13.00

13 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

ORANJEVERENIGING HEETEN-SCHOONHEETEN

Manege Heeten, Schopkesdijk 1, 8111 RH HEETEN

7e Voorjaarswandeltocht Heeten

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.30

8 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

Start. voor startlocatie zie website of bel mobiel nr.

Twentse Wandel4daagse

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ÄISCHDALL FLITZER ÄISCHEN asbl (GDL 082)

Centre Culturel Jean Wolff, Place Denn, L-8465 EISCHEN

Eischen FLMP IVV Ostermontagwanderung

5-10-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere