bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

APRIL – AVRIL – APRIL 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM (RANST)

40e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-13-16-20-25-30-36-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

6e Kleiputtentocht

4-7-9-12-14-21-25-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

GC De Stegel, Weertersteenweg 363, 3640 MOLENBEERSEL (KINROOI)

Paastocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Emmaüs-Campus Machelen, Leihoekstraat 7, 9870 MACHELEN (ZULTE)

18e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE

36e Reynaerttocht

7-12-17-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Campus De Rijdtmeersen, Kasteelstraat 32, 9660 BRAKEL

7e Vlaanderens Mooiste

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OLD-TIME STAPPERS VELTEM BEISEM vzw (4101)

Sport- en ontspanningszaal Warot, Warotstraat, 3020 WINKSELE (HERENT)

19e Old-Time-wandeltocht

2-4-6-8-10-12-16-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32, 8970 POPERINGE

30e Hoppelandtocht

7-12-18-22-27 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEVELGEM)

20e Stekseltocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salle L'Ollignois, Rue des Combattants, 7866 OLLIGNIES (LESSINES)

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

41e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle d'Anjou, Rue Monseu 11, 5537 DENÉE (ANHÉE)

33e Marche de la Molignée

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere