bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Sint-Annacollege, Oscar de Gruyterlaan, 2050 ANTWERPEN

Antwerpen Wandelt - Sint-Annatochten

4-5-8-11-15-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MARKSTAPPERS (1492)

Jeugdverblijven de Esberg vzw, Hoekeinde 74, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

Sacramentsgilde, Sacramentstraat 4, 3560 LUMMEN P

aul Gerardtocht

4-7-10-11-14-17-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Parel van de Jekervallei

4-5-7-9-12-14-19-22 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiaal Centrum Lovendegem, Kasteeldreef 75, 9920 LOVENDEGEM (LIEVEGEM)

42e Reigertocht

6-10-12-16-18-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal De Veldbazuin, Dorp 5, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

34e Parel van het Hageland

4-6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Familia, Bronnenweg 2, 1755 GOOIK

21e Camtocht

5-10-15-20-26-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Openluchtcentrum Duin en Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE

47e Lentetocht

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Zaal Wara, Beekstraat 3, 8020 WAARDAMME (OOSTKAMP)

17e Rooiveldtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

RHODESSTAPPERS KACHTEM (5480)

Sint-Vincentiusschool, Hogestraat 66, 8870 KACHTEM (IZEGEM)

16e Sint-Janswandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Espace Beau Bois, Rue de Tubize 11, 1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU

44e Marche du Printemps

5-10-16-20-30-40 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche des Collines - Challenge interclubs ACHO

5-8-14-20-30-40-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Saint-Joseph, Rue du Cheval Blanc, 4852 HOMBOURG (PLOMBIÈRES)

47e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE

52e Duinentocht

40 km *** 8.30-9.30

25 km *** 8.30-11.00

20 km *** 8.30-11.00

15 km *** 8.30-13.00

10 km *** 8.30-13.00

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC'S-GRAVENHAGE

Groene Stadstocht/ jubileumtocht 90 jaar

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

MUZIEKKORPS ST. CALLISTUS

Café De Keulsteeg, Keulsteeg 43, 6191 HR BEEK LB

Notekrakerstocht

23 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGN SCHAIJK

Teugel Resort Uden, Bedafseweg 22, 5406 TM UDEN

Walking Event De Maashorst

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STEUNCOMITE HARMONIE BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK

Voorjaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

FANFARE SINT LAMBERTUS

FASILA-gebouw, Ter Hallen 10, 6451 CE SCHINVELD

Fa-Si-La/ Rode Beek Wandeltochten

28 km *** 08.00-12.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZWANENVELD

Scouting ZV de Batavieren, St. Jacobsweg 15, 6533 KK NIJMEGEN

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Dorpshuis de Cluse, Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134, 7101 LS WINTERSWIJK

63e Rode Kruis Wandeltocht

32 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

17 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGQSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN

5e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTRVERENIGING OST

’t Bakhuus, Aaldert Geertsstraat 42, 8121 BL OLST

Dialectentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

UELZECHT TRAMPS LËNTGEN asbl (GDL 079)

Festsall A Mouschelt, Rue de Fischbach 250, L-7447 LINTGEN

Lintgen FLMP IVV Wanderung

3-7-12-16-22 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 Andere Autre Andere