bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MARKSTAPPERS (1492)

Jeugdverblijven De Esberg vzw, Hoekeinde 74, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

De Hazelaar, Merellaan 17, 3500 HASSELT

Muizenorentocht

5-8-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaan, Oude Weyerstraat 31, 3990 GROTE-BROGEL (PEER)

18e Lentetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB MOERZEKE (3540)

Chirolokalen Pimpernel, groenstraat 19, 9220 MOERZEKE (HAMME)

5e Kluddetocht

5-8-15-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE (KORTRIJK)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM

30e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE

Pater Lievenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle des Fêtes, Rue Roi Chevalier, 6220 WANGENIES (FLEURUS)

13e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Saint-Joseph, Rue du Cheval Blanc, 4852 HOMBOURG (PLOMBIÈRES)

47e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere