bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MARKSTAPPERS (1492)

Jeugdverblijven De Esberg vzw, Hoekeinde 74, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

De Hazelaar, Merellaan 17, 3500 HASSELT

Muizenorentocht

5-8-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaan, Oude Weyerstraat 31, 3990 GROTE-BROGEL (PEER)

18e Lentetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB MOERZEKE (3540)

Chirolokalen Pimpernel, groenstraat 19, 9220 MOERZEKE (HAMME)

5e Kluddetocht

5-8-15-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE (KORTRIJK)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM

30e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE

Pater Lievenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle des Fêtes, Rue Roi Chevalier, 6220 WANGENIES (FLEURUS)

13e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Saint-Joseph, Rue du Cheval Blanc, 4852 HOMBOURG (PLOMBIÈRES)

47e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE

Wandel Bootcamp Trail in de Egmonden

13 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE

52e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Circuit Park Zandvoort, Burgemeester van Alphenstraat 108, 2041 KP ZANDVOORT

30 van Zandvoort

30 km *** 07.30-10.30

18 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC'S-GRAVENHAGE

Groene Stadstocht/ jubileumtocht 90 jaar

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

C.S.G. WILLEM DE ZWIJGER

CSG Willem de Zwijger, Kamerlingh Onnesdreef 4, 2871 JN SCHOONHOVEN

20e WZ-Wandeldag

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING OOSTENDAM

Clubgebouw de Korenbloem, Tarwestraat 34 A, 2989 AW RIDDERKERK

Jan van Boven-Oostendamtocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VOLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis GPC, Bosweg 7, 4383 TV VLISSINGEN

Voorjaarstocht

40 km*** 08.30-09.00

25 km *** 08.30-09.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING VENLOOP

Plein Keulsepoort, Keulsepoort 1, 5911 BX VENLO

Neptunus Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 10.00-10.30

10 km *** 11.00-11.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZWANENVELD

Scouting ZV de Batavieren, St. Jacobsweg 15, 6533 KK NIJMEGEN

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Dorpshuis de Cluse, Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 0800-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134, 7101 LS WINTERSWIJK

63e Rode Kruis Wandeltocht

32 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

17 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGQSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN

5e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

MFC De Binder, De Binder 11, 7783 HA GRAMSBERGEN

9e Gramsberger Torentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VERENIGINGSGEBOUW DE PLOATS

MFC de Ploats, Groenestraat 18, 8356 DB BLOKZIJL

Blokzijler Meren Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

DEBUT

Schepenloods Kameleon Terherne, Buorren 43, 8493 LC TERHERNE

De 14 van Kameleondorp Terherne

14 km *** 19.00-19.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING V.O.M.O.S.

Dorpshuis de Trefkoel, Achter de Brinken 6 E, 9462 RH GASSELTE

7e Meul'ndob wandeltocht

40 km *** 08.30-09.30

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere