bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Wijk- en lokaaldienstencentrum De Schijf, Lijsterstraat 2, 2800 MECHELEN

Gouden Caroluswandeling - Tivolitocht

4-8-12-15-20-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Midden-Limburg-tocht

4-6-9-12-16-21-30-40 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

37e Lentevossentocht

6-10-16-21-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Parochiezaal, Dorpsstraat 61, 9980 SINT-LAUREINS

Meetjesland… maak het mee - Lentetocht

6-9-12-15-21-27 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Polyvalente Zaal Gemeentehuis, Waregemseweg 35, 9790 WORTEGEM-PETEGEM

Zeeltrekkerstochten

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

CC Den Egger, August Nihoulstraat 15, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Grashopperstocht

5-8-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ONS ERF STAPPERS (5514)

Ons Erf, Chartreuseweg 53, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

12e Lentetocht

4-9-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DWP - DE WANDELENDE PEKKERS (5544)

Het Bierkasteel - Brouwerij Van Honsebrouck, Ingelmunstersestraat 46, 8870 EMELGEM (IZEGEM)

Filou Classic Walk

5-10-15-22-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle Communale, Place d'Amougies 2, 7750 AMOUGIES (MONT-DE-L'ENCLUS)

Marche de jour

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle La Petite France, Surister 2A, 4845 JALHAY

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Klooster Bethlehem, Kerkplein 4, 5368 AM HAREN NB

De Maasakkers wandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Gemeenschapscentrum Den Eijkholt, Kapellerweg 3, 5575 BG LUYKSGESTEL

Voorjaarswandeling

26 km *** 08.00-10.00

21 km *** 08.00-11.00

16 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km*** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HERMODE

De Broeders, Dokter Ruttenpark 6, 6029 TK STERKSEL

Lentewandeling Hermode

20 km *** 09.00-12.00

14 km *** 09.00-12.00

7 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5A, 6991 JE RHEDEN

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend

25 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

TITUS

Recreatiegebied Bussloo, Withagenweg 17, 7384 SB WILP GLD

Thermen Rondje Bussloo Lente Editie

15 km *** 10.00-10.00

10 km *** 10.00-10.00

5 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

TARIBUSH EVENTS V.O.F.

De Marke, Lheebroek 30 A, 7991 PM DWINGELOO

12e Taribush wandelfestival

25 km *** 09.00-12.00

18 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

3 km *** 12.30-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN ETTELBRÉCK asbl (GDL 110)

Lycée Technique d'Ettelbruck, Avenue Salentiny 71, L-9080 ETTELBRUCK

Ettelbruck FLMP IVV Wanderung + Yuppi Walk

5-10-15 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere