bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 RIJKEVORSEL

Pensentocht

4-6-7-12-17-22-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1, 3550 EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER)

31e Sint-Baafstocht

4-6-12-16-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Parochiezaal Rotem, Hoogbaan, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Lentewandeling

4-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

24e Ommegangtocht Waasmunster

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (GENT)

Floratochten

6-9-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

CC Het Buurthuis Veldbazuin, Dorp 7, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

20e Maartsebuientocht

4-8-12-20-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Sporthal De Steenberg, Spechtenlaan 8, 3080 MOORSEL

5e Voorjaarswandelingen

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Ontmoetingscentrum, Korte Mooiestraat, 8957 MESEN

19e Memorial March of Peace

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Gemeentelijke Turnzaal, Lindenplein, 8340 SIJSELE (DAMME)

19e Tocht rondom Sijsele

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6, 7621 LESDAIN (BRUNEHAUT)

42e Marche des Jonquilles - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL

Marche des Compagnons de Saint-Hubert

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (ENGIS)

42e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Ancienne Gare de Lamorteau, Rue de la Gare, 6767 LAMORTEAU (ROUVROY)

34e Marche de la Gaume

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Cécilia, Rue du Fays 32, 5336 COURRIÈRE (ASSESSE)

34e Marche des Primevères

6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Scheveningse Bostocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK- EN TRIMVERENIGING SCORPIO

Clubgebouw atv Scorpio, Wilhelminakanaal Zuid 78, 4903 RA OOSTERHOUT NB

ATV Scorpio Nelly Adriaanse Memorial Oosterhout

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

De Kokse Hoeve, Koksedijk 25, 5421 ZB GEMERT

53e OLAT winterserie

60 km *** 07.00-07.30

50 km *** 07.00-07.30

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Café-zaal Kimpeveld, Sint Barbaraplein 2, 6005 SR WEERT

Bob's Adventure Store Lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING HOOGVELD

Fanfarezaal Leyenbroek, Leyenbroekerweg 113 D, 6132 CD SITTARD

Sittardse Fanfaremars - startpunt Leyenbroek

25 km *** 10.00-11.00

6 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING HOOGVELD

MFC Sanderbout - Onger de 2 tores,Bremstraat 7, 6134 TZ SITTARD

Sittardse Fanfaremars - startpunt Sanderbout

15 km *** 12.00-13.00

6 km *** 12.00-15.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING HOOGVELD

Dorpstraat, Dorpstraat 1, 6137 SR SITTARD

Sittardse Fanfaremars - startpunt Broeksittard

50 km *** 07.30-08.00

6 km *** 12.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELVRIENDEN TERMAAR ‘93

Café ’t Flaterke, Sprinkstraat 59, 6269 AN MARGRATEN

Lammertocht

30 km *** 07.00-12.00

22 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-14.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ROODBORSTJES

Dorpshuis de Sprong, Prins Bernhardstraat 3, 6576 BB OOIJ

50e Poldermars

30 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING ‘t LUP

’t Dorpshuus, Berghseweg 7 N, 7076 AD VARSSELDER

22e Hen & Weerum

21 km *** 08.30-10.30

14 km *** 08.30-12.30

7 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Camping Reusterman, Looweg 3, 7244 RC BARCHEM

5e Wandeltocht Winterserie

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Molencate Park Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG

3e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BROUCH asbl (GDL 071)

BÖWINGEN/ATTERT

Brouch (Mersch) FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere