bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Parochiezaal Koningshof, Mechelbaan 22, 2500 KONINGSHOOIKT (LIER)

Lentetocht

4-6-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

KWSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sint-Jozefinstituut, Kneippstraat 190-204, 3600 GENK

De Matentocht

6-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum, Kloosterstraat, 3990 PEER

31e Pieter Bruegheltocht

4-8-12-16-20-25 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportpark, Lindestraat 17, 9880 AALTER

40e Marsen van Aalter

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Zaal Mosterdpot, Gelaagstraat, 9140 STEENDORP (TEMSE)

Omloop van Temse

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64, 9660 NEDERBRAKEL (BRAKEL)

6e Lenteklassieker

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Parochiezaal Pellenberg, Kortebergstraat, 3212 PELLENBERG (LUBBEEK)

31e Voorjaarswandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Sporthal De Hernekouter, Hernekouter 1, 1540 HERNE

Kriek- en Mattentochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

GC Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

30e Voorjaarstocht

4-8-10-14-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

MPI De Kindervriend, Rollegemkerkstraat 51, 8510 ROLLEGEM (KORTRIJK)

25e Lentetocht De Kindervriend

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Vlamertinge, Poperingseweg 483, 8908 VLAMERTINGE (IEPER)

33e Dwars door de Westhoek

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Middelkerke (achterkant van Sporthal De Branding), Onderwijsstraat 5, 8430 MIDDELKERKE

Krokodillentocht

4-6-12-14-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Collège Saint François d'Assises, Rue de Mons 74, 1480 TUBIZE

47e Marche de l'Amitié

6-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle La Fourmillière, Rue du Village 10, 5640 BIESMERÉE (METTET)

Marche des Jonquilles

3-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere