bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Domein Bokrijk-tocht

5-8-13-21-30 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE vzw (3002)

Zaal Sint-Antoniuskring, Provincieweg, 9552 BORSBEKE (HERZELE)

18e Bacchustocht

3-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

M.P.I., 't Vurstjen 25, 9940 EVERGEM

M.P.I.-tochten

6-9-14-17-22 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Feestzaal Rossem, Kleinendries 6, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Voorjaarstocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal De Nestel, Vijfwegenstraat 19, 8840 WESTROZEBEKE (STADEN)

Krokustocht

5-7-11-15-23 km *** 06.30-15.00

     

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Collège Saint François d'Assises, Rue de Mons 74, 1480 TUBIZE

47e Marche de l'Amitié

6-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

         

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche entre Ourthe et Meuse

5-10-15 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Maison de Village, Rue de Lorrène 48, 6810 CHINY

Marche des Bourgeons

6-12-22-30-42 km *** 07.00-14.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

Rksv DOSR, Sportpad 17, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN

399e Wandeltocht RS80 nr. 9

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4 H, 4191 NK GELDERMALSEN

44e Winterserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN

Lentetocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING OUDENBOSCH ‘83

Sportpark Albano A.V.O. '83, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH

Rondje Halderberge

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

DE HEIDELOPERS

Boerderij Hoekelum, Edeseweg 122, 6721 KE BENNEKOM

Dorretakkentocht

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

ENSCHEDESE WANDELSPORT BOND (EWB)

Speeltuin Bruggert, Pieter de Molijnstraat 20, 7545 AB ENSCHEDE

Voorjaarstocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Sportstad café, Abe Lenstra boulevard 25, 8448 JA HEERENVEEN

3e Struuntocht Oranjewoud

15 km *** 09.00-09.30

10 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Motel Van der Valk, Oude Postweg 8, 9417 TG SPIER

Sterrenwacht Wandeltocht

60 km *** 08.00-08.15

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-09.30

        

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere