bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

MAART – MARS – MARZ 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiezaal, Torenvenstraat 5, 2560 KESSEL (NIJLEN)

Lentetocht

5-7-12-14-21-31 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE HARMONIESTAPPERS (1101)

Miloheem, Milostraat 13, 2400 MOL

27e Smoutebollentocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

OC Rooierheide, Patersplein, 3590 DIEPENBEEK

Pengeltocht

4-6-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Harmonieweg 38A, 3670 GRUITRODE (MEEUWEN-GRUITRODE)

50e Lentetochten

2-4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Parochiezaal Sint-Margriet, Pastorijstraat 1, 9403 NEIGEM (NINOVE)

Neigembostocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

OC Boudelocentrum, Kasteelstraat 23, 9190 STEKENE

33e Boudelotochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Sint-Jozefscollege, Bekaflaan 65, 3200 AARSCHOT

46e Mars der Zuiderkempen - Trofee Harten Vijf

5-8-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

School Ter Bronnen, Tiendeschuurstraat 17, 1910 KAMPENHOUT

Jef Pijp-tochten

4-7-11-15-18-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN vzw (5100)

Zaal Midi (Sivi), Viaductstraat 2, 8820 TORHOUT

36e Verloren Kosttocht

4-10-14-20-26-35-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Vrije Basisschool Het Vlinderbos, Monseigneur Debrabanderestraat 23, 8710 OOIGEM (WIELSBEKE)

6e Kleine Steepletocht

5-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD LENDELEDE (5534)

Gemeentelijke Sporthal, Steuren Ambacht 2, 8860 LENDELEDE

9e 't Voals Plat

6-11-14-18-20-25-29 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle Paroissiale, Rue du Centre 56, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (ANTOING)

30e Marche des Perce-Neiges - Challenge interclubs ACHO

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG 148)

Terrain de Football Henry Moulin, Sur le Meez 1, 4980 TROIS-PONTS

39e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle Communale, Place Saint-Laurent, 5650 YVES-GOMEZÉE (WALCOURT)

Marche des Perce-Neige

5-10-15-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Jeu De Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Westlandtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM

36e RWV-winterserie (6e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG

5e Winterserietocht Hart van Brabant

35 km *** 09.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

GLORIA ATLETIEK

Cultureel centrum Baarle (achterzijde), Pastoor de Katerstraat 7, 5111 CM BAARLE-NASSAU

De Dochter van de Korenaar Enclavewandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

’t Dorpshuis, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN

Winterserie

30 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-1230

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

Sportcomplex SV Geuldal, Mauritiussingel 9, 6305 AZ SCHIN OP GEUL

Wintertocht Inter Nos

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING JONGERENINITIATIEF SCHINNEN

JIS Schinnen, Burgemeester Pijlsstraat 1 E, 6365 CG SCHINNEN

Canisius Strooptocht

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VARSSEVELDS MANNENKOOR

Kantine sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 4, 7051 DE VARSSEVELD

4e Varsseveldse Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

18 km *** 08.00-11.00

13 km *** 08.00-12.00

9 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TEMPO DMG

Café De Ster, Grotestraat 91, 7471 BL GOOR

3e Winterwandeltocht Tempo DMG

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEISPELT asbl (GDL 106)

Hall Fakeme, Rue Pierre Dupong 35, L-8293 KEISPELT

Keispelt FLMP IVV Wanderung

5-12 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere