bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal De Moffel, Martinus van Gurplaan 39, 3920 LOMMEL

28e Krokustocht

5-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Sporthal PSSB, Appelboomgaardstraat 2, 3740 MUNSTERBILZEN (BILZEN)

Voorjaarstocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Ter Munken, Scheldestraat 39, 9220 MOERZEKE (HAMME)

Glazendorptocht - 46 jaar Wintertochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café l'Escapade, Rue de la Gare Fleurie, 5100 JAMBES (NAMUR)

Euraudax Namur

50 km *** 09.00

  

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Sint-Jorisscholen, Fabiolalaan 2, 8930 MENEN

Kazemattentochten

4-7-12-18 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Krokussentocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

   

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Salle du Patro, Rue de la Cour, 6536 THUILLIES (THUIN)

Marche des 3 Vallées

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG 148)

Terrain de Football Henry Moulin, Sur le Meez 1, 4980 TROIS-PONTS

39e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

3e Marche entre Mehaigne et Meuse

5-12-20 km *** 07.00-15.00

               

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

Marche de Jour6-12-20 km *** 08.00-14.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Westlandtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Sportpark Schenkeldijk vv EBOH, Schenkeldijk 1, 3328 LA DORDRECHT

Zuurkooltocht

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL

17e Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

17 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA

4e Winterseriewandeltochten 2019-2020

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Camping de Holterberg, Reebokkenweg 8, 7451 HL HOLTEN

Holterbergwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

   

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Kantine sporthal De Trije, Jan Rodenhuisplein 3, 8801 ET FRANEKER

Twee Steden Wandeltocht

50 km *** 08.30-08.45

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-09.30

     

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

EURAUDAX

LOCHES (F)