bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Gemeenteschool Beuk en Noot, Achterstraat, 2980 ZOERSEL

37e Trappistentocht - 10 miles van Zoersel - Te Gekke Wandeling

6-12-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Zaal Den Tichel, Sint Trudostraat 76, 3990 PEER

MS-wandeling

4-6-8-13-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS (2108)

Den Dries, Groenplaats 20, 3890 MONTENAKEN (GINGELOM)

Voorjaarstocht

4-7-13-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

School De Vaart, Vaart Links 23, 9850 NEVELE (DEINZE)

Meetjesland… maak het mee - Meetjeslandse Wandeldag

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK vzw (4051)

Zaal Glazuur, Dries 7A, 3380 GLABBEEK

Toekertjestocht

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Katarinakring, Rodestraat 28, 1742 SINT-KATHERINA-LOMBEEK (TERNAT)

Sprokkelmaandtocht

5-10-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Bij Lange Pier, Moleneinde 8, 9200 SCHOONAARDE (DENDERMONDE)

Euraudax Lede

25 km *** 10.00

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS

28e Donkerenhamtocht

6-12-18-24-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC 't Seultje, Seulestraat 47, 8950 NIEUWKERKE (HEUVELLAND)

Geuzentocht

5-11-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

De Schelpe, Eernegemweg 34, 8490 SNELLEGEM (JABBEKE)

31e Bibbertocht

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VICHTE vzw (5361)

OC Groeninge, Groeningestraat 2, 8572 KASTER (ANZEGEM)

17e Aktiv-Wandeltochten

6-9-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Coloma, Rue de la Place 1, 7022 HYON (MONS)

Marche des Tournesols - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (DALHEM)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Salle Le Caprice Ardennais, Rue du Bourzy 62, 6860 ASSENOIS (LÉGLISE)

39e Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES JOYEUX LURONS (NA 063)

Salle Lisée, Rue Grande 92, 5101 WIERDE (NAMUR)

1e Marche des Crocus

4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere