bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

PC Nederheem, Nederstraat 30, 3730 HOESELT

22e Rommelarentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Brasserie l'Arrosoir, Vorstlaan 256, 1160 OUDERGEM

Euraudax België-Belgique

25 km *** 10.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAM-SUR-HEURE-NALINNES)

44e Marche du Bois du Cazier

4-6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (DALHEM)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES JOYEUX LURONS (NA 063)

Salle Lisée, Rue Grande 92, 5101 WIERDE (NAMUR)

1e Marche des Crocus

4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Specifieke locatie nog onbekend, Eltzbacherstraat 5, 2041 AG ZANDVOORT

Zandvoort Light Walk

18 km *** 18.00-19.05

14 km *** 19.20-19.50

6 km *** 18.20-18.40

 

 

 

 

WANDELSPORT ‘78

De Stapelbakker, Oude Waag 21, 4153 RC BEESD

De Marienwaerdt en Lingetocht

40 km *** 09.00-09.15

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2 D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK

8e Kees Wessels Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna/Visser Sloopwerken, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

CSV Apeldoorn, Sportpark Orderbos 13, 7313 HN APELDOORN

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORT/FIETSVERENIGING DE BLAREN

Café-restaurant de Duker, Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE

Witte Wieven Avondwandeling

10 km *** 19.00-20.00

5 km *** 19.00-20.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Kantine VV ONB Drachten, Noorderdwarsvaart 217, 9201 KK DRACHTEN

Wandeltocht Het Goede Doel

25 km *** 08.30-09.30

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere