bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Kasteel Ravenhof, Oud Broek 4, 2940 STABROEK

Winterwandeling

6-9-13-17-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK vzw (1031)

Zaal Rozenkrans, Heistraat 390, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

37e Geitentochten

4-9-12-16-21-28 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

PC Bel, Wijdbos 39, 2440 GEEL

23e Wintertocht

4-7-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Zaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (PUURS)

3e Ibis-Winterserietocht

6-9-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Harmoniezaal Heusden, Kerkenblookstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Vallei van de Mangelbeek

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Schutterslokaal Ellikom, Schoolstraat 26, 3670 ELLIKOM (MEEUWEN-GRUITRODE)

Duivelsbroektocht

2-4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE VELPENSE WANDELAARS (2407)

Zaal Trefpunt, Dorpsstraat 12, 3460 BEKKEVOORT

Dwars door Assent

5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

GOC Lotenhulle, Guldensporenplein 5, 9880 LOTENHULLE (AALTER)

Biezemveldtocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Ontmoetingscentrum, Schoolstraat 2, 9280 WIEZE (LEBBEKE)

30e Pee Klaktocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

7e Zwalmse 12-Dorpentocht

4-6-12-18-24-30-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Berg-Kampenhout, Torfbroeklaan 25, 1910 BERG (KAMPENHOUT)

Kampenhout in de winter

6-10-14-20-25-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC De Leege Platse, Geluwestraat 12, 8980 BESELARE (ZONNEBEKE)

2e Toveressentocht

5-10-12-15-20-26 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle Polyvalente, Parc Communal de Baudour, 7331 BAUDOUR (SAINT-GHISLAIN)

42e Marche du Mouligneau - Challenge interclubs ACHO

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

46e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE LAT

Chris Berger Atletiekbaan AV’23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM

Winterserie Amsterdam sv de LAT Recreatiewandeling

10 km *** 09.30-10.30

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

30 km *** 11.30

20 km *** 11.30

15 km *** 11.30

10 km *** 11.30

5 km *** 11.30

3 km *** 11.30

1 km *** 11.30

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE

Voorjaarswandeling de 2 Zilte Zoenen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Kijk-Hoek-duinentocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Hotel De Naaldhof, Docfalaan 22, 5342 LD OSS

Vierwindentocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN

Winter jubileum wandeling

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Café-zaal De Wielerbaan, Maarheezerweg 9, 6021 CN BUDEL

53e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DE VELDLOPERS

Grand-café/feestzaal Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN

Winterwandeltocht

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SOCIETEITSGEBOUW VOOR ANKER

Sportpark Vossendijk, Vossendijk 148, 6534 TA NIJMEGEN

AVOM Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING DE LINDESCHE MOLEN

De Lindesche Molen, Lindeseweg 29, 7251 NJ VORDEN

Winterwandeling voor de Lindesche Molen

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Gängelhuuske, Molenstraat 56, 7481 GN HAAKSBERGEN

Veen- en Heidewandeling

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE

Peperbuswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere