bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Schutterslokaal Sint-Dionysius, Driepaalweg 23, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Wintertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

OC De Link, Linkhoutstraat 194, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Wintertocht - Trofee Harten Vijf

4-6-9-13-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN

Folderwandeling

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (DENDERMONDE)

16e Winterwandeling

5-9-12-16-21-26 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DWARS DOOR BRAKEL (3107)

Zaal Averbo (Mavando), Riedeplein 15, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

20e Geutelingentochten

6-12-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Parochiaal Centrum Westveld, Heilig-Kruisplein 10, 9040 SINT-AMANDSBERG (GENT)

Euraudax Sint-Amandsberg

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Sportcentrum Ichtegem, Keibergstraat 32, 8480 ICHTEGEM

Pannenkoekentocht

5-8-13-17-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, 8760 MEULEBEKE

Valentijnstocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES WISTITIS (SU'L VOY) (HT 088)

Salle des Fêtes, Rue du Roi Chevalier 23, 6220 WANGENIES

Marche des Wistitis

4-6-9-14-20-25 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

46e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (BLÉGNY)

Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle de Humain, Rue d'Aye 2A, 6900 HUMAIN (MARCHE-EN-FAMENNE)

25e Marche du Carnaval

4-9-15-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (VIROINVAL)

Marche des Crayas

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere