bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Gemeentelijke basisschool De Meerpaal, Terbeeksestraat 6, 2321 MEER (HOOGSTRATEN)

30e Wintertocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Basisschool De Notelaar, Rozenlaan 25, 2110 WIJNEGEM

10e Winterduveltocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Tweedaagse Terriltocht

4-7-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Loweta, Weg naar Opoeteren 172, 3660 OPGLABBEEK

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

Parochiaal Centrum Paspoel, Cottalaan, 3700 TONGEREN

Partnerwalktocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Secundaire School Baken, Eekhoornstraat 1, 9100 SINT-NIKLAAS

Pannenkoekentocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk, Luitenant Dobbelaerestraat 14, 9930 ZOMERGEM (LIEVEGEM)

39e Valentijntjestocht - Viggaaltocht

6-9-13-15-17-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

Kantine VC Eendracht Deftinge, Geraardsbergsestraat 30, 9570 DEFTINGE (LIERDE)

21e Wintertocht

6-12-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

H. Hartinstituut, Naamsesteenweg 355, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Wintertocht

4-5-8-9-12-13-16-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Parochiezaal Elingen, Zwarte Molenstraat 25, 1671 ELINGEN (PEPINGEN)

13e Het Pajottenland op zijn mooist-tochten!

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

OC Marke, Hellestraat 6, 8510 MARKE (KORTRIJK)

30e Wintertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Parochiezaal d'Oudekerke (Baliebrugge), Vrijgeweidestraat 4, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Valentijntocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Calidris, Strandlaan 1, 8434 WESTENDE (MIDDELKERKE)

22e Strandjutterstocht

5-7-9-13-14-16-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle Léo Lagrange (face à l'église), Rue Pasteur, 59199 HERGNIES

Marche hivernale

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS

DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT

48e Marche de la Berwinne

4-7-12-21 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Michel Warnon, Rue Hurlevent, 5060 VELAINE-SUR-SAMBRE (SAMBREVILLE)

28e Marche de la Chandeleur

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine s.v. Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE

22e SDS Wintertocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL

26e Winterwandelserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG

4e Winterserietocht Hart van Brabant

35 km *** 09.00-9.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN

4e Tocht 40e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Zwembad de Beemd, Zutphenseweg 110, 7241 SG LOCHEM

4e Wandeltocht Winterserie

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Kantine stadsreiniging Circulus Berkel BK, Aruba 16, 7332 BK APELDOORN

Winterwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Oelerschool, Vockersweg 24, 7554 RK HENGELO OV

Twentse Roswandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km*** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere