bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Depot Deluxe, Nijverheidsstraat 27, 2620 HEMIKSEM

31e Wintertocht

5-7-12-17-21-28 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Harmonie Concordia, Bosduinstraat 5, 2990 GOOREIND (WUUSTWEZEL)

22e Wintertocht

4-8-12-16-20-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS

2e Ibis-Winterserietocht

6-9-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

39e Mosseltochten

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Den Drossaerd, Parkstraat, 3900 OVERPELT

Bokkenrijderstocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

CC De Mozaïek, Kerkplein 14, 3720 KORTESSEM

Poort van Haspengouw-tocht

4-7-10-15-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9A, 9170 SINT-PAUWELS (SINT-GILLIS-WAAS)

Lichtmiswandeltocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO-school Eine, Nestor de Tièrestraat 102, 9700 EINE (OUDENAARDE)

Prosper De Maeghtwandeling

5-7-12-18-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal 't Jongensschool, Blerebergstraat 4, 3390 TIELT-WINGE

Wintertocht Hartje Hageland

4-6-12-16-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

OC De Kleine Beer, C. Marichalstraat 5, 8730 BEERNEM

Bloemendaletocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Kruwerstocht

5-7-14-18-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES GADLIS DE PERON D'OR (LG 122)

Centre Récréatif, Avenue de la Porallée, 4920 SOUGNÉ-REMOUCHAMPS (AYWAILLE)

Marche des Gadlis Péron d'Or

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere