bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2020

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Zaal De Vrede, Lichtaartseweg 131, 2250 OLEN

13e Doffenwandeling

3-6-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

        

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Bos- en heidetocht

4-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Sint-Antoniuskring (langs Provincieweg), Kerkplein, 9552 BORSBEKE (HERZELE)

33e Sprokkeltocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

De Zeppelin Psblo, Stoepestraat 40, 9960 ASSENEDE

2e Wintertocht

6-12-18-21 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Nieuwe Sporthal Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

31e Blasiustocht

4-6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Foyer Culturel d'Alleur, Place des Combattants, 4432 ALLEUR (ANS)

35e Marche de la Chandeleur

4-7-13 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Maison des Jeunes, Rue Saint-Pierre 38, 5360 HAMOIS

Marche d'hiver

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4 H, 4191 NK GELDERMALSEN

44e Winterserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING ALS ZEELAND

Lindenhof, 's-Gravenpolderseweg 114 A, 4462 RA GOES

9e A.L.S. Sponsortocht

20 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTCLUB VOSMEER

Dorpshuis De Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER

Winterwandeling

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

ORGANISATIE WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA

3e Winterseriewandeltochten 2019-2020

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Restaurant Boszicht, Bovenweg 26, 8422 DH NIJEBERKOOP

2e Struuntocht Nijeberkoop Zuidoost

12 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTEIN

MUNEIN

      

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

SYNDICAT D’INITIATIVE

CHIMAY