bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2020

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiezaal Hulsen, Ossenberg 114, 2490 BALEN

Wintertocht

5-7-9-14-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Parochiezaal, Leo Kempenaersstraat 16, 2223 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG)

30e Witlooftocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC 't Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK (LANAKEN)

Wintertocht

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Parochiecentrum De Schans, Bivakstraat z/n, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Winterwandeling

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Emmaüsinstituut, Maria-Middelareslaan 5, 9880 AALTER

Aalter in de winter - Viggaaltocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Jeugdcentrum De Spiraal, Zakkaai 29, 9500 GERAARDSBERGEN

Manneken-Pistochten - Priortrofee

7-10-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

            

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Donkmeertocht - 1e tocht Donkmeertrofee 2020

4-7-10-12-18-25 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

Roosenberg, Maurits Noëstraat 13, 3050 OUD-HEVERLEE

Zoet Water-tocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 26, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Winterwandeling

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafetaria zwembad, Duffelsesteenweg 137-151, 2550 KONTICH

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

Winterzwintocht

6-10-15-21 km *** 08.30-14.30

  

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE

2e War Memories

5-10-12-15-20-26 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle Espace 2000, Place de la Fechere, 1450 CHASTRE-VILLEROUX-BLANMONT

24e Marche d'hiver

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

MARCHEURS AMICALE CYCLO DE MANAIHANT (LG 170)

Salle Pierrot Maquinay, Manaihant 18, 4651 BATTICE (HERVE)

30e Marche de A.C.T. de Manaihant

6-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM

Winterserie Amsterdam sv de LAT Recreatiewandeling

10 km *** 09.30-10.30

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30

15 km *** 11.30

10 km *** 11.30

5 km *** 11.30

3 km *** 11.30

1 km *** 11.30

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE

Egmond Wandel Marathon

21 km *** 08.00-10.30

11 km *** 08.00-10.30

  

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1 A, 3161 GH RHOON

13e Rhoonse Griendentocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

’t Boshuys, Sonseweg 39, 5681 BH BEST

Joe Mann Wandelevent

21 km *** 08.00-09.30

14 km *** 08.00-10.30

7 km *** 08.00-11.30

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Sportpark de Djump, Vloeieindsedreef 13, 5753 SM DEURNE

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FC TRICOLORE GASPERICH - SECTION DE MARCHE (GDL 108)

Hall Omnisport, Rue G. Rossini 4, L-2451 LUXEMBOURG-GASPERICH

Gasperich FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS

MOHIVILLE

  

 

 

 

 

ADEPS

BANDE

   

 

 

 

 

ADEPS

FROIDCHAPELLE

  

 

 

 

 

ADEPS

XHORIS