bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Sint-Jorisheem, Hendriksveldstraat , 3570 ALKEN

Wintertocht

4-6-9-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (ASSENEDE)

Tocht rond Oosteeklo

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Feestzaal Ter Elst, Ommegangstraat 3, 9660 ELST (BRAKEL)

3e Geutelingendorptocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VREDESEILANDEN vzw (5297)

Sint-Pietersschool, Schooldreef 18, 8020 OOSTKAMP

Vredeseilandentocht

4-8-12-15-21-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM 5499 vzw (5499)

Porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat, 8560 WEVELGEM

9e Eierkoekentocht

4-8-12-15-18-21-25 km *** 07.00-15.30

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Rue du Dépôt, 7021 HAVRÉ (MONS)

31e Marche Saint-Georges

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

Marche de jour

3-6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Foyer, Rue des Chasseurs Ardennais 18, 6780 MESSANCY

34e Marche d'hiver

6-10-15 km *** 13.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE

Egmond Wandel Marathon

21 km *** 08.00-10.30

11 km *** 08.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

KCC kantine, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL

397e Wandeltocht RS80 nr. 7

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1 A, 3161 GH RHOON

13e Rhoonse Griendentocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE

Snerttocht

25 km *** 09.30-09.30

25 km *** 09.00-09.00

15 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.30-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK

Snerttocht

25 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER

15e Over de IJssel Wandeltocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN MOLEN DE DUIF

Molen de Duif,Molenweg 91, 8071 TJ NUNSPEET

12e Midwintersnertwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Pagecentrum, Hoveniersweg 1, 9502 BW STADSKANAAL

Pagedal Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere