bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Feestzaal Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR

Winterwandeling

6-9-13-17-22-27 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Basisschool Bisterveld, Nieuwstraat 26, 2560 KESSEL (NIJLEN)

Winterheidetocht

4-7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

GCOC Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 LUMMEN

Geeneindetocht

4-7-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Het Klosterhof, Oude Diestersebaan 1, 3920 LOMMEL

39e Edelweisstocht

4-7-13-17-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Vrije Basisschool Sint-Vincentius, Kruisstraat 2, 9308 GIJZEGEM (AALST)

Sint-Antoniustocht

6-10-12-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Feestzaal De Kring, Patronagiestraat 5, 9950 WAARSCHOOT (LIEVEGEM)

10e Tocht van de Marchmannekes

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Parochiezaal Drieslinter, Grote Steenweg 282, 3350 DRIESLINTER (LINTER)

Wintertocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Bosuil, Bieststraat 233, 3191 HEVER (BOORTMEERBEEK)

Wintertocht

5-8-12-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Ons Parochiehuis Peizegem, Nieuwbaan 67, 1785 MERCHTEM

35e Winterse Brabantse Kouterstocht

6-9-12-15-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Feestzaal Goorhof, Kerklei 16, 2960 SINT-JOB-IN'T-GOOR (BRECHT)

Euraudax Borgerhout-Wijnegem

25 km *** 07.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Stapsteen, KonInging Astridstraat 2, 8210 VELDEGEM (ZEDELGEM)

32e Wintertocht

6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Brandweerkazerne, Heernisse 4, 8600 DIKSMUIDE

18e Brandweertocht

5-8-12-17-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

46e Marche Internationale des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen ’t Turfveld,Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG

Winterwandeltocht 3

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE

Snerttocht

20 km *** 09.30-13.00

12 km *** 09.30-13.00

7 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

’t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN

Winterserie

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Basisschool het Venster, Churchill-laan 18, 5421 HA GEMERT

Winterserie

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT

11e Wintertinteltenentocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Zalencentrum Prinsenhof, Hoofdstraat 43, 5683 AC BEST

53e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN

Winter jubileum wandeling

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SINT ROCHUS

Verenigingsgebouw In de Wieën, Eiland 3 A, 6107 CA STEVENSWEERT

Wintermaaswandeling

20 km *** 08.00-12.00

13 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING ETENAKEN

Café A Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE

Wintertocht Etenaken

25 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

TITUS

Twello, Duistervoordseweg 11, 7391 CA TWELLO

Expert Twello Nieuwjaarsloop

21 km *** 10.00-10.00

10 km *** 10.00-10.00

5 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN

2e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere