bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

PC Zandfluiter, Tulpenlaan 1, 2275 WECHELDERZANDE (LILLE)

Finalewandeling Walk 2 Gether 2019

4-7-11-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Jeugdheem, Molenstraat 32, 3930 HAMONT (HAMONT-ACHEL)

Wintergrenswandeling

6-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN

12e Winterwandeling

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

CC De Halle, Rooseveltlaan 1A, 4571 HT AXEL

22e Zelden Rust Wintertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Hugo Bonnynstocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Feestzaal Goorhof, Kerklei 16, 2960 SINT-JOB-IN-'T-GOOR (BRECHT)

Euraudax Borgerhout-Wijnegem

25-50-75-100-125 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

Nieuwjaarstocht

5-6-9-14-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE

Moezeltocht

5-7-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche du Pourchau de Saint-Antoine

5-8-14 km *** 12.00-20.00

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

46e Marche Internationale des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Ecole Fédération Wallonie Bruxelles, Rue Haute 60, 5190 SPY (JEMEPPE-SUR-SAMBRE)

Marche au temps des frissons

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORT ‘78

Sportcentrum Zandzee, Struikheiweg 14, 1406 TK BUSSUM

Gooise Merentocht

40 km *** 09.00-09.15

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LIER

Sportcentrum Vreeloo, Veilingweg 16, 2678 LN DE LIER

44e Midwinterwandeltocht

40 km *** 08.30-09.30

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 09.00-10.30

17 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.30-13.30

5 km *** 09.30-13.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Kantine vv Peursum, Sportplein 1, 3381 LL GIESSENBURG

Koek en Zopietocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN

Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZELDEN RUST

Cultureel centrum De Halle, Rooseveltlaan 1 A, 4571 HT AXEL

22e Zelden Rust Wintertocht

21 km *** 08.00-13.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA

2e Winterseriewandeltochten 2019-2020

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELKRING WARNSVELD

Café d'n Olde Kriek, Dorpsstraat 25, 7234 SM WICHMOND

Winterwandeltocht

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN

2e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WIOS EPE

Verenigingsgebouw WIOS Epe, Lohuizerweg 18, 8162 EX EPE

28e Boerenkoolwandeltocht

15 km *** 09.30-11.00

10 km *** 09.30-11.30

5 km ***09.30-11.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE TROCHSETTERS

Zalencentrum Buorskip, Vlaslaan 26, 9244 CH BEETSTERZWAAG

37e Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere