bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

34e Eindejaarstochten

5-8-14-20 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Gemeentezaal Poppel, Dorp 30, 2382 POPPEL (RAVELS)

14e Mieke Pap Route - 8e Marathon van 't Kempens Landgoed

5-8-13-18-22-25-30-34-42-50 km *** 06.30-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Schansplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

41e Sylvestertocht

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

VIIO Humaniora College, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Wintertocht

4-6-8-12-17-21 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcentrum, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Hooggoedwandeling

6-12-20 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Wafelentocht

6-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK

Wintertocht

4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52b, 8890 MOORSLEDE

Rodeneuzentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kantine KV, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ZH)

24e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7a, 5851 AS AFFERDEN L (LI)

Oliebollentocht, Groepswandeling

20 km *** 10.00

 

 

 

 

GEMENGDE ZANGVERENIGING DE GRENSZANGERS

Schepenhof, Schepenhof 10, 6015 BX NEERITTER (LI)

12e Winterwandeling

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WV VILT

Gemeenschapshuis Cascade, Nachtegaalstraat 25, 6325 AX BERG EN TERBLIJT (LI)

Eindejaarstocht

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

     

Sneeuwballentocht voor de jeugd

8 km *** 08.00-13.00

4 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Grand café De Buurman, Markt 1, 7064 AZ SILVOLDE (GE)

Winterwandeltocht

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. S.B.N. TUBBERGEN

Café Restaurant Tante Sien, Denekamperweg 210, 7661 RM VASSE (OV)

19e Midwinterhoornwandeling

15 km *** 10.30-13.00

10 km *** 10.30-14.00

6 km *** 10.30-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Café-Restaurant Kappers, Kerkstraat 7, 7722 LR DALFSEN (OV)

Midwinterhoornwandeltocht

20 km *** 09.00-10.30

13 km *** 10.00-11.30

8 km *** 11.00-12.30

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

Jeu de Boules Petanque Club Schoonebeek, De Kampen 20, 7761 CK SCHOONEBEEK (DR)

8e Midwinterhoornwandeltocht

10 km *** 16.30-17.30

6 km *** 16.30-17.30

 

 

 

 

STOURS

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5X BERINGEN INTERNATIONAL asbl

Hall Irbicht, Rue Irbicht 11A,  L-7590 BERINGEN

6-11-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS

DORINNE

   

 

 

 

 

ADEPS

ELLEZELLES

 

 

 

 

 

FALOS

GEEL-BEL

 

 

 

 

IVV W

OCHSENHAUSEN (D)