bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Ontmoetingscentrum Stokrode, Sint-Amandusstraat 18, 3511 STOKROOIE (HASSELT)

Eindejaartocht

5-8-10-13-20 km *** 08.00-15.00

          

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Zaal Loweta, Weg naar Opoeteren 172, 3660 OPGLABBEEK

Eindejaarstocht

5-10-15 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Gemeentelijke Basisschool Sleidinge, Sleidinge-Dorp 142, 9940 SLEIDINGE (EVERGEM)

Meetjesland… maak het mee - Eindejaarstocht

6-12-18-21 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Hotel Courtyard Mariott, Olympiadenlaan 6, 1140 EVERE

Euraudax Haren/Haeren

25 km *** 10.00

  

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Depart, Nelson Mandelaplein 18, 8500 KORTRIJK

23e Kortrijk Feeëriek - Ergodôme-wandeltocht

7-13 km *** 12.00-20.00

         

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Marche organisée le samedi 21 décembre 2019

 

 

 

 

LE JOYEUX MARCHEUR DE FLAWINNE (NA 060)

Centre Sportif, Rue Camille Charlier 8, 5020 FLAWINNE (NAMUR)

Marche des Innocents

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STOURS

Grand Café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kantine KV, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ZH)

24e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

    

 

 

 

 

WSC VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

Snerttocht

6 km *** 18.30

 

 

 

 

FYSIOTHERAPIE LANGEVEEN

Cafe Restaurant Waaijer, Hardenbergerweg 275, 7679 VM LANGEVEEN (OV)

Turvenloop

18 km *** 09.30-13.00

12 km *** 09.30-13.00

6 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Clubhuis v.v. Fit Boys, Eursingerweg 14, 9411 BB BEILEN (DR)

Oranjekanaal Wandeltocht

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André, L-9425 VIANDEN

10 km *** 09.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

VVV KOKSIJDE