bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Zaal De Loods, Douaneplein, 2800 MECHELEN

Gouden Carolus Christmaswandeling - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker

5-10 km *** 15.00-21.00

    

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandinacollege, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD

Winters wandelen

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool Stekene, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE

18e Kerststallentocht

6-9-12-15 km *** 15.00-20.00

  

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

Winter Wonderlandtocht

6-12-18 km *** 15.00-20.00

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Omnisport, Rue des Déportés, 7332 SIRAULT (SAINT-GHISLAIN)

Euraudax Sirault

25-50-75 km *** 06.00-11.00

  

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Hogeschool West-Vlaanderen, Rijselstraat 5, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

Brugge Binnenste Buiten in kerstsfeer

6-11-15-20 km *** 09.00-17.00

                  

 

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM

Moezelwijntocht

4-6-10-12-18-24 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de Noël

4-7-12-15 km *** 12.00-16.00

        

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Abbaye de Maredsous, Rue de Maredsous 11, 5537 DENÉE (ANHÉE)

14e Marche des Abbayes

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

au lieu du samedi 28 décembre 2019

              

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Het Parochiehuis, Oostlaan 38a, 2641 DL PIJNACKER (ZH)

395e wandeltocht RS80 nr. 5

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING LINSCHOTEN

De Beide Vlooswijkenlaan 46, 3461 GB LINSCHOTEN (UT)

16e Linschotenloop Wandeltocht

30 km *** 08.30-11.00

21 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-11.00

5 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING SAMEN OP PAD

De Peppelerhoeve, Peppelerweg 46, 3881 NA PUTTEN (GE)

Sagambiara Walk

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV OLYMPUS '69

Café De Beek, Fabrieksstraat 14, 4661 ES HALSTEREN (NB)

18e Olympus Kersttocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

1e Winterserie Wandeltocht 2019-2020

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

VV OBBICHT AFD. WANDELEN

Kantine VV Obbicht, Kasteelweg 1, 6125 RG OBBICHT (LI)

30e Kerstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

     

 

 

 

 

A.W.K.

N.K.C. De Benne, Sportlaan 1, 7443 RC NIJVERDAL (OV)

Kersttocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VOETBALVERENIGING DE KRIMSE BOYS (D.K.B.)

Voetbalvereniging D.K.B., Horstra's wijk 5, 7782 RA DE KRIM (OV)

Coopwandeltocht

30 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

LES GUEULES NOIRES

BLEGNY

 

 

 

 

 

KERSTWANDELINGEN

MERKSPLAS