bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT

Smoutebollentocht

4-7-11-14-18-22-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE VOSBERGSTAPPERS (1057)

Parochiezaal Vosberg, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST

Warmste Wandeling

3-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 08.00-14.30

    

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

Kersttocht RWK

6-12-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Spek met eieren-tocht

4-6-10-12-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Scholen H.Harten, Onderwijslaan 4, 9400 NINOVE

Eindejaarstocht

4-6-10-15-22 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Hogeschool VIVES - Campus Oostende, Slachthuiskaai 9, 8400 OOSTENDE

12e Wandeltocht Oostende met kerstlicht

6-12-18 km *** 10.00-18.00

           

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent, Dorpsstraat, 8340 SIJSELE

2e Sijseelse Winterfeestentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG 017)

Salle Rimbievaux, Remersdael Village 20, 3791 RÉMERSDAEL (VOEREN)

46e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Espace Orneau, Chaussée de Namur 32, 5030 GEMBLOUX

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Chris Berger Atletiekbaan AV'23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Winterserie Amsterdam Recreatiewandeling

10 km *** 09.30-10.30

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30

15 km *** 11.30

10 km *** 11.30

5 km *** 11.30

3 km *** 11.30

1 km *** 11.30

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

NS Station Hoorn Centraal, Stationsplein 1, 1621 HX HOORN (NH)

Stadswandeling + Kerstbrunch

12 km *** 09.00-16.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Bosq, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

SPEELTUIN VERENIGING CROOSWIJK

Speeltuin Vereniging Crooswijk, Schuttersweg 74, 3034 RN ROTTERDAM (ZH)

Oliebollen wandeltocht in Crooswijk

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 12.00-13.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

26e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Café-Zaal De Schuif, Dorpstraat 30, 5293 AN GEMONDE (NB)

53e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

      

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Woodbrooke Hotel, Woodbrookersweg 1, 7244 RB BARCHEM (GE)

2e wandeltocht Winterserie 2020

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

6 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

14e Veluwse Midwienterkuiertòch

15 km *** 12.00-12.45

10 km *** 12.00-13.30

5 km *** 12.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS

VIEUXVILLE

  

 

 

 

 

ADEPS

MARCINELLE

 

 

 

 

 

ADEPS

BINCHE

 

 

 

 

 

 

 

IVV W

STEYR (D)