bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Parochiezaal Oelegem, Venusstraat 10, 2520 OELEGEM (RANST)

Uilentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-12-17-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Parochiaal Centrum Sint-Jansheide, Nieuwstraat 126, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Langemantocht

4-7-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Overpelterbaan 14, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Wintertocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Ontmoetingscentrum Schoonbeek, Beterveld, 3740 BEVERST (BILZEN)

Schoonbeeks groen-tocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM

38e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiecentrum Belsele, Hof van Belsele 2, 9111 BELSELE (SINT-NIKLAAS)

35e Kersttocht

8-12-20-25 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Zaal Demervallei, Langdorpsesteenweg, 3201 LANGDORP (AARSCHOT)

40e Sinterklaastocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool Wolvertem, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

31e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

GC Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK

30e Brillanttochten

4-6-9-13-16-20-25-32 km *** 07.30-15.00

 

Was voorzien op zondag 1 december 2019

   

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Zaal De Kerkepanne, Strandlaan 128, 8670 KOKSIJDE

De Hoge Blekkertocht - Eindtocht De Kust Wandelt

6-10-18-22-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Sporthal De Strooien Hane, Albert van Caloenstraat 2, 8210 LOPPEM (ZEDELGEM)

Wintertocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Serres Gotto, Allée Verte 23, 7100 SAINT-VAAST (LA LOUVIÈRE)

Marche de Noël

3-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE LIÈGE (LG 000)

Ecole Saint-Joseph, Chemin de Tharoul 4, 4570 VYLE-ET-THAROUL

Marche provinciale

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE FLOREFFE (NA 006)

Abbaye de Floreffe (Salle Vitrée), Rue du Séminaire 7, 5150 FLOREFFE

47e Marche de la Saint-Nicolas

5-8-11-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

Winterserie 2019/2020

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

2e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

18 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine sv Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

17e Jan Groentocht

30 km *** 08.30-13.00

20 km *** 08.30-13.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT TILBURG

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

2e winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

CÓMPENÉÉJ

De Heere van Meijel, Dorpsstraat 19, 5768 CD MEIJEL (LI)

Groote Peel en kanalenwandeltocht

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

2e tocht 40ste Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Het Trefpunt, Molenweg 53, 7213 XD GORSSEL (GE)

Gorsselse Wandeltocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

H.W.U.

Het Wandelhuis, Twekkelerweg 249, 7553 LX HENGELO (OV)

HWU Decemberwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SMIKKELTOCHT

GEULLE (Nl)

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SAPEURS-POMPIERS HAMM-CENTS-FETSCHENHOF PULVERMÜHLE

Hall Omnisport, Rue de Hamm, L-1713 HAMM

5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS

WAVRE

 

 

 

 

ADEPS

MONT-GODINNE

    

 

 

 

 

ADEPS

FLOBECQ

 

 

 

 

 

ADEPS

BINCHE

 

 

 

 

 

WINTERTOCHT

HINGEN(Nl) 

  

 

 

 

 

IVV GTW

BENEDIKTBEUERN (D)