bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Parochiezaal H. Hart, Eeuwfeestlaan 60, 2500 LIER

Lier in het donker

6-12 km *** 14.00-19.00

   

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Parochiezaal Stal, Kerstmisstraat , 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Sint-Barbaratocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

C-mine Winterslag, Evence Coppéelaan 91, 3600 GENK

26e Mijnmonumentenwandeling

4-7-12-18-22 km *** 08.00-15.00

             

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

De Appelaar (IZOO), Dorp 50, 9860 OOSTERZELE

Wafelentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

   

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Parochiezaal Ramsdonk, Tisseltstraat 18, 1880 RAMSDONK (KAPELLE-OP-DEN-BOS)

24e Antivriestocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

Zaal De Fenix, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

Last Post- en Kerstverlichtingstocht

6-8-10-18 km *** 10.00-18.00

         

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal JOC Dentergem, Wontergemstraat 73, 8720 DENTERGEM

Sinterklaaswandeling

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

     

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle Paroissiale, Rue du Centre 56, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (ANTOING)

12e Marche de jour de la Saint-Nicolas

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

Winterserie 2019/2020

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine sv Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

17e Jan Groentocht

30 km *** 08.30-13.00

20 km *** 08.30-13.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VVV GOEREE-OVERFLAKKEE

Hotel Akershoek, Boompjes 1, 3253 AC OUDDORP (ZH)

22e VVV Snertwandeltocht Stap en Hap

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

CWSV PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4H, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

44e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

40 km *** 08.00-12.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING SCHELDETOCHTEN

Restaurant De Nieuwe Vliedberg, Oostkilhoek 32, 4411 DZ RILLAND (ZE)

Winter Scheldetocht

25 km *** 08.30-11.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Dorpshuis, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

5e SWH Wintertocht

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-14.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Hotel Kom, Markt 58, 4695 CH SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

8e Kommetje snerttocht Smerdiek

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Lopend vuurtje

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV TIGO

Café Brinkzicht, Brink 47, 7963 AB RUINEN (DR)

37 e Winterkwartet Ruinen

35 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

MARCHE METZ ILLUMINEE