bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Café Sportbar Gemeentelijk Sportcentrum, Herenthoutseweg 13, 2235 HULSHOUT

11e Kempische Ardennen Wandeling

5-10-15-20-25-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Fort van Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Herfsttochten

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Sport Vlaanderen Hazewinkel, Beenhouwerstraat 28, 2830 HEINDONK (WILLEBROEK)

Broekventjestocht

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

Sint-Niklaastocht

5-7-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (MAASMECHELEN)

Bos- en Vijvertocht

4-6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal De Gèèl, Grote Straat 74, 3770 VAL-MEER (RIEMST)

Winterwandeltocht

4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Parochiecentrum, Crevestraat 31, 9180 MOERBEKE-WAAS (MOERBEKE)

Sinterklaaswandeling

4-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiezaal Merendree-dorp, Hammeken 10, 9850 MERENDREE (NEVELE)

38e Sinterklaastocht - Viggaaltocht

5-6-11-15-18-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Notelaar, Ninoofsesteenweg 74a, 1570 VOLLEZELE (GALMAARDEN)

30e Brillanttochten

4-6-9-13-16-20-25-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

Kerstmarkttocht Dominiek Savio

4-6-12-15-18-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Ferme de la Noyelle, Rue du Fayt 33, 7350 MONTROEUL-SUR-HAINE (HENSIES)

Marche de l'ACHO

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Salle Georges Mawet, Rue Colonel Piron 20, 4624 ROMSÉE (FLÉRON)

44e Marche de Saint-Eloi et Sainte-Barbe

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (SOMBREFFE)

8e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere