bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Sock, Molenstraat 28, 9970 KAPRIJKE

Herfsttocht

6-12-15-18-23-27 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

OC Scafnis, Sint-Hubertusplein, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Het Swinnetou Spoor

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

27e Tweedaagse Herfstwandelingen - 21e 50 km Horizontocht

5-10-14-19-25-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum Zevekote, Zevekotestraat 32, 8470 ZEVEKOTE (GISTEL)

Sint-Niklaastocht

4-8-14-18-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Cerf, Kerkstraat 1, 8560 GULLEGEM (WEVELGEM)

20e Hoevetocht

5-9-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Horizon Bredene, Kapelstraat 88, 8450 BREDENE

5e Zeebriestocht

4-6-9-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (SOMBREFFE)

8e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Wijkcentrum Hornmeer, Dreef 1, 1431 WC AALSMEER (NH)

Sint Nicolaastocht 2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, 1931 VL EGMOND AAN ZEE (NH)

Fjoertoer Egmond

26 km *** 16.00-16.20

19 km *** 16.10-17.30

14 km *** 18.15-19.15

6 km *** 17.40-18.00

 

 

 

 

WANDEL STICHTING VOORWAARTS HAAGLANDEN

Het Vruchtenbuurtcentrum, Albardastraat 60, 2555 XS 's-GRAVENHAGE (ZH)

60e Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis GPC, Bosweg 7, 4383 TV VLISSINGEN (ZE)

St. Nicolaastocht

25 km 9.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Hippisch Centrum Deurne, Bruggenseweg 11a, 5752 SC DEURNE (NB)

Zandboswandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

D.O.C.A. met STG. BATHMEN PROMOTIE

Café-restaurant de Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE (OV)

23e Koerkamptocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Zalencentrum St. Nyk, Baron van Hardenbroekstraat 3, 8521 KA SINT NICOLAASGA (FR)

Sinterklaas Wandeltocht

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere