bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Koolputterstocht

4-6-9-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Harmoniestraat 38A, 3670 GRUITRODE (MEEUWEN-GRUITRODE)

49e Sint-Niklaastochten

2-4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens Basisschool, Dr. Jules Persynplein 5, 9185 WACHTEBEKE

Bibbertocht

7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688 SCHORISSE (HOREBEKE)

14e Sint-Pieterstochten

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Gemeenschapscentrum De Knippelaar, Hoogland 19, 8940 WERVIK

20e Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Ecole communale de Ligne, Rue de la Brasserie 92 A, 7812 LIGNE (ATH)

Marche d'après-midi de la cité des Géants

6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal de Châtelet, Rue des Campagnes, 6200 CHÂTELET

19e Marche des Potiers

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

47e Marche des Bruyères

4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

36e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Communale, Rue Emile Vandervelde 132, 4610 QUEUE-DU-BOIS (BEYNE-HEUSAY)

Marche du Beaujolais Nouveau

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere