bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Zaal Tijl 4, Boeretangsedreef 69, 2480 DESSEL

Campinatocht

4-6-8-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Zaal Concordia, Bosduinstraat 5, 2990 WUUSTWEZEL

Herfstwandeling

6-8-12-16-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

't Heem, Kloosterstraat 5, 3670 OUDSBERGEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Neveltocht

2-5-7-9-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandina College, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD

27e Horizontocht

4-9-13-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Basisschool Don Bosco, Baarledorpstraat 4, 9031 DRONGEN (GENT)

Leietocht

5-9-12-15-18-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Herfsttocht

6-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Ontmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (LEUVEN) (LEUVEN)

8e Dynastietocht

4-6-11-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse, 8730 OEDELEM (BEERNEM)

Najaarstocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal Zonneheem, Basijnsmolenstraat 6, 8840 OOSTNIEUWKERKE (STADEN)

21e Vredestocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Calva, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (MONS)

Marche des Pendus

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

45e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Paroissiale, Rue du Ban, 5621 HANZINNE (FLORENNES)

26e Marche automnale

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

EHWV DE JUTTER

Clubgebouw de Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

6e Stamppottocht EHWV De Jutter

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

36e RWV-Winterserie (2e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Winterserie Z.U.Th

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV OLAT

D’n Brouwer, Dobbelsteenplein 1, 5464 VP VEGHEL (NB)

53e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

L

 

 

 

 

WANDELCOMITE KEESCHEKNUP

Dorpsstraat 145, 6456 AC BINGELRADE

Herfstwandeling Bingelrade

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

1e wandeltocht Winterserie 2020

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

6 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Sportpark Slangenbeek vv ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Nederland wandelt

60 km *** 08.00

50 km *** 08.00

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 

STOURS

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, Rue du Centre 8, L-8282 KEHLEN

5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere