bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE

Duivelskuilwandeling

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

Studiezaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25, 3910 NEERPELT

Dommeltocht

5-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Parochiezaal Werm, Bovenstraat 2, 3730 WERM (HOESELT)

Herfsttocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

VTI, Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

38e Wandel Mee Dag - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Sint-Martinusheem, Kerkskendorp 18, 9451 KERKSKEN (HAALTERT)

IJsbrekerstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Saviocentrum, Stationsstraat 275, 1700 DILBEEK

1e Gueuzetocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zwembad De Schelp, De Boulevard Noord 45, 4617 HD BERGEN OP ZOOM

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM

37e Sint-Elooiwandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

13e Marche de Léon

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

45e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175 D, 4680 OUPEYE

Oupeye-Maastricht-Oupeye

45-60 km *** 05.30-08.30

Marche brumaire

3-6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Hall 3, Carrefour de la Spëtz, 6700 ARLON

Marche de la Knipchen

5-10 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Domaine provincial de Chevetogne, Rue des Pîrchamps 1, 5590 CHEVETOGNE

15e Marche d'automne dans le Domaine provincial de Chevetogne

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

VV Blauw Zwart, Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ WASSENAAR (ZH)

394e wandeltocht RS80 nr. 4

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT e.o.

FC Binnenmaas, Sportlaan 30, 3299 XG MAASDAM (ZH)

Speculaastocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT (ZH)

60e Sint Nicolaaswandeltocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

38e Sint Nicolaastocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV 't ZAND MIDDELBURG

Strandpaviljoen Breezand, strand Vrouwepolder 60, 4354 XZ VROUWENPOLDER (ZE)

32e Strandwandeltochten

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-09.30

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Doarspshûs Tunawerth, Aldbuorren 13, 9145 SE TERNAARD (FR)

Noardeast-Fryslân Rintocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere