bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE

Duivelskuilwandeling

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

Studiezaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25, 3910 NEERPELT

Dommeltocht

5-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Parochiezaal Werm, Bovenstraat 2, 3730 WERM (HOESELT)

Herfsttocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

VTI, Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

38e Wandel Mee Dag - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Sint-Martinusheem, Kerkskendorp 18, 9451 KERKSKEN (HAALTERT)

IJsbrekerstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Saviocentrum, Stationsstraat 275, 1700 DILBEEK

1e Gueuzetocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zwembad De Schelp, De Boulevard Noord 45, 4617 HD BERGEN OP ZOOM

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM

37e Sint-Elooiwandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

13e Marche de Léon

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

45e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175 D, 4680 OUPEYE

Oupeye-Maastricht-Oupeye

45-60 km *** 05.30-08.30

Marche brumaire

3-6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Hall 3, Carrefour de la Spëtz, 6700 ARLON

Marche de la Knipchen

5-10 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Domaine provincial de Chevetogne, Rue des Pîrchamps 1, 5590 CHEVETOGNE

15e Marche d'automne dans le Domaine provincial de Chevetogne

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere