bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

De Heischuur, Schuurhoven 2, 2360 OUD-TURNHOUT

13e Klein Peerkentocht - Walk 2 Gether-tocht

5-7-12-18-25-32-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE GRUUN ZIPKES (1062)

GC IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10, 2235 WESTMEERBEEK (HULSHOUT)

IJzermaeltocht

4-6-10-14-20 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Krinkelzaal, Ruisbroek-Dorp 30a, 2870 RUISBROEK (PUURS)

35e Herfsttochten

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH vzw (1192)

vzw De Vier Notelaars, Wijtschotbaan 12, 2900 SCHOTEN

5e Vier Notelaarstocht

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Parochiecentrum, Kloosterstraat 5, 3990 PEER

21e Sint-Elooitocht

5-9-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Spek- en eierentocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum, Poststraat 48, 9860 BALEGEM (OOSTERZELE)

32e Pannenkoekentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK

Wandel Mee Dag

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Ridefort, Sportstraat 2, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Lakebosschentocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8954 HEUVELLAND

Hellegattocht

5-12-16-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES DE GERPINNES (HT 087)

Salle Fernand Pouleur, Rue des Ecoles, 6280 ACOZ

Marche des 2 Provinces

4-8-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

49e Marche de l'Armistice

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

Herfstwandeling Wandelvierdaagse het Gooi

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE (NH)

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

49e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Green parks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL (GE)

13e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

1e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

`t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

Restaurant/camping het Witven, Runstraat 40, 5504 PE VELDHOVEN (NB)

Witvenwandelevent

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ST. WANDELCLUB DE MAASOEVER ROOSTEREN

Gemeenschapshuis Roosteren, Eyckholtstraat 7, 6116 BR ROOSTEREN (LI)

Maasoevertocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

’t Wouves, Dorpsplein 14, 6311 AN RANSDAAL (LI)

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

1e tocht 40ste Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere