bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcafé, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Wandel Mee Dag

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Parochiaal Centrum, Hofstraat, 9200 OUDEGEM (DENDERMONDE)

26e Filosofentocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PRESTO ICHTEGEM (5485)

Sporthal Ichtegem, Keibergstraat 32, 8480 ICHTEGEM

14e Sint-Maartenstocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSSTAPPERS WESTHOEK (5511)

CC De Poelkring, Nieuwplaats 14, 8920 POELKAPELLE (LANGEMARK-POELKAPELLE)

11e Curieuze 'In Flanders Fields' - '14-'18-tocht

7-10-14-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES DE GERPINNES (HT 087)

Salle Fernand Pouleur, Rue des Ecoles, 6280 ACOZ

Marche des 2 Provinces

4-8-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

49e Marche de l'Armistice

4-8-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE (NH)

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

49e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WS78

Wijkcentrum De Akkers, Lenteakker 5, 3206 TB SPIJKENISSE (ZH)

De Nissewaardtocht

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Green parks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL (GE)

13e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

Café-restaurant Tramzicht, Stationsstraat 8 4, 4367 BK DOMBURG (ZE)

S.O.W. Wintertocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Rien Slokkers Wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV TIGO

Het Baken, Johannes Postweg 5, 7973 JB DARP (DR)

37e Winterkwartet Havelte

35 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MŰNEIN (FR)

7e Kleurenkuier

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LINGER

Wanderung Weltdiabetikertag

 

 

 

 Andere Autre Andere