bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Zonneputteke, Zonneputteke, 2980 ZOERSEL

Ritselende Blarentocht

6-12-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat 42, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Bostocht

5-6-10-10-15-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (GENT)

Spokentocht

6-9 km *** 14.00-21.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST

Canadees Wandelweekend - Monumententocht

6-10-15-21 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

S-SPORT WANDELCLUB BRUGGE (5352)

Refter K.T.A. Brugge, Rijselstraat 7, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

De Zilveren Vloot

8-12-16-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ter Zaele, Hendrik Consciencestraat 7, 8600 BEERST (DIKSMUIDE)

2e Herfsttocht

7-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

44e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Centre Sportif, Rue Saint-Martin 21, 5190 JEMEPPE-SUR-SAMBRE

Marche aux couleurs de saison

4-7-14-21-30-40 km *** 06.00-16.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1a, 3161 GH RHOON (ZH)

393e wandeltocht RS80 nr. 3

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV RET

Metrostation Hoogvliet, Langs de baan 94, 3191 TP HOOGVLIET ROTTERDAM (ZH)

39e RET Metrowandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

30e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING MAARTEN LUTHER WANDELTOCHT

Restaurant Het Berghuis, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Maarten Luther Wandeltocht

60 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

het Polderhuis, Zuidstraat 154-156, 4361 AK WESTKAPELLE (ZE)

Memorial Walcheren '40-'45 (novembertocht)

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 08.30-12.00

7 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Halloweentocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

HolaPress, Kluizerdijk 1, 5554 XA VALKENSWAARD (NB)

HolaPress Wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

A.W.K.

Bistro le Primeur, Lohuisstraat 1, 7627 NL BORNERBROEK (OV)

Snerttocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SV TYNAARLO

Caf้ 't Witte Huis, Schipborgerweg 7, 9483 PH ZEEGSE (DR)

Zeegser najaarstocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Dorpshuis Ten Boer, Sportlaan 2, 9791 LX TEN BOER (GR)

Fusie Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere